{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


DRUHÝ DEN PRAGUE GAMES ODSTARTOVAL BOJE V PLAY-OFF

Obrázek ke článku
12. 7. 2018

Poslední zápasy skupin a úvod play-off. Tak vypadal program druhého dne mládežnického turnaje Prague Games 2018. Jak se vedlo některým českým účastníkům v mezinárodní konkurenci?

Druhý den turnaje zvládl 1. SFK Havířov v kategorii B12. Základní skupinu uzavřel tým výhrou 7:0 nad finským Urbans P06. A podobně pokračoval i dále. V prvním kole play-off Havířov přestřílel 12:5 Vsetín. V pěti zápasech Prague Games tak dal už čtyřicet gólů.

Družstvo Chodova B15 je zatím ve vyřazovací části stoprocentní. Oba duely absolvovali Pražané proti zahraničním soupeřům – švédskému Huddinge IBS a Tsunami Bratislava. Mezinárodní utkání čekala i dívky Hranic G14, které po úspěchu nad Švýcarkami Zurichu United vyřadily Bro IK ze Švédska.

O vítězství ve skupině se snažil výběr Ústí do 18 let, jenže podlehl Tatranu 0:5. I přes horší pozici do play-off se však Severočeši herně semkli a ukončili turnaj Torpedu Havířov. Tím ukázali týmovou sílu před pátečním osmifinále.

Těsné výsledky si připisovali Panthers Otrokovice B17. Poslední střetnutí základní části tak pro ně skončilo porážkou 3:4 od Prague Tigers. Jediná branka přitom Otrokovicím chyběla také na úvod vyřazovacího pavouka proti Zurichu United. Panthers se v pátek představí v play-off B, kde narazí na další Švýcary, tentokrát z Thunu.

Vítkovice G18 odehrály dva rozdílné zápasy. Po jasném triumfu 6:0 na závěr skupiny nad Jablonným došlo k nejvyrovnanějšímu možnému skóre. Ostravanky utkání s Chodovem nakonec zvládly díky velké bojovnosti 1:0 po samostatných nájezdech. Na turnaji proto budou pokračovat i v pátek.

Výsledky všech účastníků Prague Games 2018 naleznete ZDE.


Foto: Flickr Floorball Prague Games

Obrázek