{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


ODKLADY V ELITNÍCH SOUTĚŽÍCH: NEHRAJE SE ANI V OTROKOVICÍCH

Obrázek ke článku
20. 1. 2022

Šířící se aktuální vlna pandemie koronaviru zasahuje i do chodu nejvyšších tuzemských soutěží. Svůj program musela změnit nejvyšší tuzemská soutěž mužů i žen, o nadcházejícím víkendu se neodehraje většina duelů.

Odkládají se obě sobotní střetnutí mezi úřadujícím mistrem z Mladé Boleslavi a aktuálně posledním celkem z Vinohrad, u nějž se objevilo onemocnění covid-19, a také duel poraženého pohárového finalisty Sparty na půdě České Lípy.

Stejně tak hledají náhradní datum Pardubice a Black Angels. Jejich vzájemné klání, které bylo na pořadu dne v neděli, se odkládá kvůli výskytu koronaviru v obou týmech. Sokoli navíc museli zrušit i nedělní duel CE ligy juniorů proti Hattricku Brno.

Oba celky navíc musely odložit i zápasy předchozího kola, u nichž už je znám náhradní termín. Bleci odehrají střetnutí s Lípou 1. února od 20.00, o den později se v 19.30 odehraje přeložené utkání mezi Sokoly a Chodovem. Odloženo bylo i nedělní střetnutí Otrokovic s Tatranem,

Hrát nebudou ani ženy Olomouce a Vítkovic. Sobotní duel je odložený, oba celky čekají na schválení nového hracího dne. V sobotu bylo odloženo i klání Panthers s brněnskými Bulldogs a také duel mezi Ostravou a Bulldogs Brno. Neodehraje se ani atraktivní pražské derby mezi Tatranem a Chodovem.

Nový termín našlo také střetnutí 17. kola ženské extraligy. Odložený zápas Bohemians s Panthers Praha se odehraje 3. února od 20.00.

Obrázek