{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

FAIR PLAY PROJEKT V OLOUMOUCKÉM A MORAVSKOSLEZKÉM KRAJI

Obrázek ke článku
10. 5. 2017

Projekt Fair Play České Pojištovny stále běží i po vyvrcholení ženského a mužského Superfinále a blíží se ke zdárnému ukončení své první sezóny. Rozhodovací srovnávací parametr je Fair Play Index, který je určen jako poměr trestných minut ku celkové odehraných minutám družstva. Pojďme se společně podívat na aktuální stav v Olomouckém a Moravskoslezkém kraji.

V Olomouckém a Moravskoslezkém regionu v kategorii muži je lídr tým Z.F.K. Petrovice D, který má 36.6 Fair play index (dále FPI) a na druhém místě je tým SK ANAKONDA s 33 FPI. Oba týmy mají odehráno shodně po dvadvaceti zápasech.

V kategorii junioři + dorostenci vládne tabulce tým 1. SC Bohumín´ 98 B z Moravskoslezké ligy dorostenců, který vede nad týmem 1. MVIL Ostrava o jedenáct FPI a vede tak tabulku s 40.5 FPI.

Prvenství v tabulce starších žáků si hájí 1. FbK Eagles Orlová s 94.5 FPI s pouhými čtyřmi vyloučeními. Na paty jim šlape tým FBC IMOTHEP Štěpánkovice s 61.71 FPI.

Soutěže žen a dorostenek ovládá tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B z třetí ligy žen. Ostravský tým má 90 FPI. V závěsu je tým FBC Olomouc, který má 86.40, Ostrava má narozdíl od Olomouce odehraných pouhých dvacet zápasů. Hráčky Olomouce již dvacet čtyři.

Výsledky vašeho týmu, regionu nebo kategorie je možné sledovat v unikátní sekci na webu https://www.ceskyflorbal.cz/fair-play, kde v tabulce u týmů naleznete počet odehraných utkání a koeficient „Fair play". Pro vítěze jednotlivých kategorií jsou připraveny vouchery na florbalové vybavení ve výši 10 000,- Kč.

​​

Obrázek