{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

FAIR PLAY V JIHOMORAVSKÉM A ZLÍNSKÉM KRAJI

Obrázek ke článku
10. 1. 2017

I po novém roce se s projektem Fair Play České pojišťovny můžeme těšit na mnoho fair činů a zážitků, a právě díky tomuto projektu můžete být za své činy po zásluze odměněni.  

V  letošním prvním článku zajímající se projektem Fair play, vám přinášíme informace z Jihomoravského a Zlínského kraje, kde se podíváme na aktuální stav jednotlivých lídrů ve svých kategorií.

Projekt Fair play České pojišťovny přináší po novém roce změny týmů na prvních příčkách skrze všechny kategorie. Do konce sezony nezbývá již tolik turnajů a týmy s nejvyššími ambicemi si musí uvědomit, že každá trestná minuta se počítá. Aktuální tabulku s umístěním všech týmů naleznete ve speciální sekce na webu https://www.ceskyflorbal.cz/fair-play.

V mužské kategorii po dvanácti zápasech vede tabulku tým FK Orel Telnice B s Fair Play indexem (dále FPI) 91 a šesti trestnými minutami. Na druhé příčce je tým VSK MZLU Brno s FPI 52.00 oba týmy se navzájem utkávají v Jihomoravském přeboru mužů.

Juniorskou a dorosteneckou kategorii vévodí dorostenecký tým Zlín Lions s FPI 68.25, který je následován týmem FRC Mikulov s FPI 46.80.

Kategorii starších žáků je poněkud vyrovnanější, mezi prvním FBŠ Hattrick Brno A s FPI 99 a druhým FRC Mikulov s FPI 90 je rozdíl pouhých 9 FPI oba týmy mají shodné čtyři trestné minuty.

Mezi ženami a dorostenkami jsou na prozatímní první pozici SK Snipers Slavičín, tým dorostenek má vysokých FPI 273, když po dvanácti zápasech májí pouze dvě trestné minuty. Avšak na druhé pozici nezahálejí FbC Aligators ZŠ Pozořice, které májí o jedno trestné vyloučení více a mají tedy FPI 117.

​​

Obrázek