{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


#FLORBALDOMA BĚŽÍ DÁL, DÍKY T-MOBILU NAVÍC S MOŽNOSTÍ VÝHRY

Obrázek ke článku
22. 3. 2020

Výzva #FlorbalDoma má za sebou první úspěšný týden - na sociálních sítích se sešla velká řada příspěvků o tom, jak florbalisti trénují doma. Cíl motivovat florbalisty a florbalistky, aby ani po předčasně ukončené sezoně neodkládali florbalové vybavení do kouta a dále se věnovali svému oblíbenému sportu tak plní svůj účel. Nyní přichází nová motivace - díky zapojení partnera T-Mobile mohou účastníci výzvy soutěžit o ceny.

Princip zůstává stejný: v domácím prostředí s použitím všeho, co se tam najde a co se může hodit, florbalisté dál pilně trénují svou techniku i freestylové triky. O to, jak se jim daří, se pak prostřednictvím videa dělí na Instagramu. Při použití hastagu #FlorbalDoma a označení@ceskyflorbal navíc mohou sociální sítě Českého florbalu tato videa sdílet a dokonce mezi nimi vybrat ta obzvláště vydařená, která díky spolupráci s T-Mobilem, hlavním partnerem Českého florbalu, získají odměny.

Soutěží se o ceny v podobě poukazů na nákup florbalového vybavení od partnera české florbalové reprezentace a školských pohárů – Florbalexpert (Unihoc).

Soutěž pojede v tomto režimu:
  • Každý den (pondělí – sobota) oceníme jedno video ve stories poukazem na 1 500 Kč. Podmínkou je #FlorbalDoma a @ceskyflorbal (kvůli možnosti přesdílet video).
  • V průběhu týdne (pondělí – pátek) budeme podařená videa z feedů florbalistů a florbaliste sdílet i ve feedu instagramového účtu Českého florbalu. Tato videa se zařazují do soutěže o poukaz v hodnotě 4 000 Kč, který získá video s největším počtem <3. Podmínkou je u původního příspěvku použít #FlorbalDoma (kvůli možnosti dohledat video). Tato soutěž začíná nanovo s každým startem nového týdne.

Obrázek