{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


FLORBALOVÉ ODDÍLY OTEVÍRAJÍ SVÉ DVEŘE (PŘED)ŠKOLÁKŮM

Obrázek ke článku
3. 9. 2019

Po dobu prvních dvou zářijových týdnů budou moci děti ve věku od první do deváté třídy navštívit tréninky florbalových oddílů a vyzkoušet si tak populární sport ze školních tělocvičen v profesionálním zázemí. Jde o společný projekt více než třiceti oddílů z hlavního města a Středočeského kraje, který nese název Nábory 2019 a může se uskutečnit díky podpoře ze strany Českého florbalu a jeho lokálního sekretariátu pro Prahu a Středočeský kraj.

Region Praha a Středočeský kraj spouští podporu florbalových náborů

S rychle se blížícím začátkem florbalové sezóny připravil sekretariát regionu Praha a Středočeský kraj ve spolupráci s výkonným výborem projekt Nábory 2019. Jeho hlavním cílem je podpořit růst členské základny především mediální kampaní, kterou povede na sociálních sítích a webových stránkách Českého florbalu.

Pilotní projekt Českého florbalu si klade za cíl zjistit poptávku v regionu a do budoucna projekt pravidelně opakovat. Další příležitostí bude například Mistrovství světa žen, které se odehraje ve švýcarském Neuchâtelu v prosinci tohoto roku.

Projekt Nábory 2019 míří na rodiče a jejich děti ve věku od pěti do čtrnácti let. Tento věkový rozestup zahrnuje kategorie přípravka, elévové, mladší a starší žáci. Právě v tomto věkovém rozmezí chce dát region možnost oddílům otevřít své tréninky veřejnosti a bez finančních nákladů náborovat nové členy. To vše nejen v hustě zalidněném hlavním městě, ale především ve Středočeském kraji, kde je velký prostor pro vývoj členské základny a zároveň jde o jeden z historicky nejkvalitnějších florbalových regionů.

Dva týdny otevřených dveří ve třech desítkách klubů proběhnou na začátku září. Během nich může široká veřejnost nahlédnout do fungování sportovních organizací, které se věnují jednomu z nejpopulárnějších týmových sportů v Čechách.

Všechny důležité informace a především seznam zapojených oddílů si mohou potenciální zájemci přečíst na stránkách www.ceskyflorbal.cz/nabory.

Obrázek