{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

FLORBALOVÉ VÁNOCE: CO NADĚLIT FLORBALOVÉMU NADŠENCI POD STROMEČEK

Obrázek ke článku
12. 12. 2019

Advent se krátí, Vánoce se pomalu blíží a nabízí se otázka, čím udělat radost někomu, kdo má rád florbal, ale sám ho nehraje, nebo už vše, co potřebuje ke hře, má. Mrkněte na možnosti, kterými můžete pod stromečkem udělat radost nejen aktivním florbalistům, nebo o co si ještě rychle napsat Ježíškovi.

Není finále jako finále – vstupenky na akce Českého florbalu
  • Pohár mistrů v Ostravě

11. a 12. ledna 2020

VSTUPENKY NA AKCI

Praha, Ostrava a dvakrát mladá Boleslav. Celkem čtyřikrát v historii se nejlepší světové týmy sešly v České republice v rámci mezinárodního klubového měření sil. Další ročník Poháru mistrů se blíží a proběhne už za 40 dnů 11. a 12. ledna v Ostravě. Česko budou reprezentovat domácí hráči a hráčky 1. SC Vítkovice, již nyní se dá očekávat bouřlivá atmosféra, jelikož vstupenky na sezení jsou zcela vyprodány, nadále je možné Pohár mistrů navštívit a zakoupit vstupenky na stání.

  • Finále 2020 Poháru Českého florbalu v Karlových Varech

21. ledna 2020

VSTUPENKY NA AKCI

V Karlových Varech se v lednu odehrají finále mužské i ženské části Poháru Českého florbalu. O první významnou klubovou trofej roku 2020 se dva ženští finalisté a dva mužští finalisté utkají v místní hale míčových sportů a již nyní je jasné, že trimf v pohárové soutěži nemá obhájce z minulého roku.

  • Superfinále florbalu 2020 v Praze

19. dubna 2020

Vstupenky: Ticketmaster a Ticketportal.

Po dvou letech se Superfinále florbalu vrací zpět největší české arény! O2 arena bude klání nejlepších domácích týmů v sezoně 2019/2020 hostit již po sedmé v historii. V historicky devátém Superfinále se opět o mistrovský titul utkají jak finalisté Superligy florbalu, tak i Extraligy žen. Vstupenky jsou vzhledem k nastavení O2 areny k dispozici u dvou ticketingových společností, pro správný výběr místa zkontrolujte dostupnost jak u Ticketmasteru, tak i Ticketportalu - každá společnost má v nabídce odlišná místa na Superfinále.


Florbal Mi Sluší – udělej (si) radost florbalovým merchandisingem

Ten ti může posloužit u snídaně v podobě hrnečku, na horách formou kulicha nebo ve škole jako placka na batoh. Vyzdobit můžeš i auto reprezentačním minidresem nebo přímo na akci národního týmu můžeš fandit s fanouškovskou šálou. Spoustu dalších možností, jak udělat tu správnou florbalovou radost sobě nebo někomu blízkému, nejdeš na: fanshop.ceskyflorbal.cz/  

Obrázek