{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

UNIKÁTNÍ FOTOKNIHA K MS 2018

Obrázek ke článku
12. 12. 2018

Domácí šampionát nabídl vše, co mohl, všechna utkání byla odehrána, ocenění rozdána a rekordy překonány. Atmosféru a klíčové okamžiky historicky nejnavštěvovanějšího šampionátu naštěstí zachytili fotografové mistrovství světa, kteří ve vzájemné spolupráci už v průběhu akce vybírali obsah rodící se fotoknihy. Tu již ve čtvrtek čeká křest.

Kniha o Mistrovství světa ve florbale 2018 je koncipována především jako fotokniha a nabídne to nejlepší z fotomateriálu, který v průběhu konání MS sesbírali elitní sportovní fotografové Barbora Reichová, Markéta Navrátilová a Martin Flousek.

Unikátní knihu o šampionátu čeká ve čtvrtek večer křest, a to i za účasti členů českého národního týmu. Akce se uskuteční v knihkupectví Luxor v pražském obchodním centru Palladium.

Oddíly mají až do neděle možnost knihu za zvýhodněnou cenu předobjednat a to prostřednictvím formuláře, který obdržely v informačním emailu.

Možnost předobjednat knihu má i široká veřejnost, a to na webu kniha.cz, zde však zvýhodněná cena končí čtvrteční půlnocí.

Uchovejte si vzpomínky na největší tuzemskou sportovní akci tohoto roku skrze práci profesionálních fotografů.

Obrázek