​​​​

HATTRICK POD JEŠTĚDEM BODOVAL A VEZE SI DOMŮ VÝHRU 5:2

4. 11. 2019

Téměř pět stovek diváků dorazilo na pondělní televizní střetnutí mezi Libercem a Brnem. Hostům trvalo, než se prosadili, a tak delší dobu byli ve vedení domácí florbalisté. Hattrick si nakonec ale vytvořil daleko více gólových šancí, které proměnil a vytvořený náskok si do závěrečného hvizdu pohlídal.

2 : 5
1:00:21:3 -:-
Branky: 9. Radek Valeš, 58. Vojtěch Hejduk - 29. David Sládeček, 35. David Coufal, 44. Jan Grábl, 48. Jakub Procházka, 50. Lukáš Vlach

Radek Valeš rozjásal liberecké fanoušky v osmé minutě, avšak na zbytek si diváci ve sportovní hale museli počkat o něco déle. Hrálo se vyrovnané utkání, které bylo doplněno zajímavými souboji. Brno vyslalo první ránu až za záda Víta Vaníčka v polovině hry, kdy odstartovalo svou pětibrankovou smršť. Svěřenci Marka Fialy byli aktivnější a hlavně efektivnější, což bylo hlavním klíčem pondělního večera. Vyloučení Vojtěcha Hrůzy proměnil z poloviny hřiště táhlou střelou David Sládeček.

Když David Coufal navyšoval na 2:1, mohl se o srovnání skóre postarat padesát vteřin před koncem druhé třetiny Petr Kološ, jenže jeho zakončení z trestného střílení orazítkovalo tyč Kuhnovy svatyně. Hattrick vesele dál navyšoval rozdíl a v padesáté minutě to bylo už 5:1 z pohledu hostí. Libereckým florbalistům nepomohlo ani závěrečné power-play či dva tresty protivníků. Dvě a čtvrt minuty před koncem pouze upravil na finální výsledek Vojtěch Hejduk.