ZLATÍ JUNIOŘI JSOU V TOP 10! POMOZ JIM V ANKETĚ I TY

10. 1. 2022

AKTUALIZOVÁNO (24. 1. 2022) | Hlasování v anketě, jíž každoročně vyhlašuje Mezinárodní asociace Světových her (IWGA), o sportovce/tým roku se přelila do druhého kola. Zlatí junioři z brněnského mistrovství světa uspěli a mezi čtyřiadvacítkou nominovaných si vybojovali postup z prvního kola. Aktuálně bojují o co nejlepší umístění v TOP 10. Tak neváhej a dej jim svůj hlas!

Jak hlasovat?

Ve druhém kole se pere desítka nejlepších a bude trvat do 31. ledna do 14.00. Hlasovat můžete na níže přiloženém odkazu, a to jednou za 24 hodin z jedné IP adresy. Počet hlasů udělených v prvním kole se přenáší i do kola druhého.

Nezapomeňte, že při hlasování musíte udělit hlas dvěma kandidátům. To znamená, že nejprve vyberete první volbu, která automaticky dostane dva hlasy, a posléze musíte hlasovat pro dalšího ze sportovců/týmů. Pokud zadáte hlas pouze pro jednoho kandidáta, nebude vaše volba započítána.

HLASUJTE ZDE

Každý ze sportů, jež se účastní Světových her, má v rámci ankety svého zástupce. Mezinárodní florbalová federace (IFF) nominovala za rok 2021 české juniory, kteří na konci srpna obhájili titul mistrů světa.

Lvíčata před vlastním publikem přetlačila v semifinále Švédsko po nájezdech, v boji o zlato si pak poradila s Finskem, proti němuž rozhodl 99 vteřin před koncem Matěj Čermák.

Národnímu výběru se dařilo i po individuální stránce. Brankář Tomáš Jurco byl vyhlášen nejlepším gólmanem, do All Stars týmu byli vybráni i kapitán FIlip Forman a nejlepší střelec turnaje Matěj Pěnička.

ČLÁNEK: Úspěch pro zlatou partu! Bojuje o titul tým roku

Hlasování se zúčastnil už předchozí juniorský cyklus, jež premiérově dosáhl na zlaté medaile v roce 2019 v Halifaxu. Tehdy lvíčata postoupila do druhého kola a skončila na desáté příčce.