{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


HLAVNĚ NEZLOBTE! JAK ZABAVIT DĚTI V DOBĚ KARANTÉNY?

Obrázek ke článku
10. 4. 2020

Někteří z vás tento projekt dobře znají. Na mládežnických turnajích florbalového regionu Praha a Středočeský kraj se můžete setkat s heslem „Hlavně nezlobte“, které mimo jiné nabádá rodiče, trenéry i děti k dodržování fair play. Nyní ale z důvodu aktuální situace v České republice není možné se turnajů zúčastnit a děti zůstaly doma. Proto přichází úprava a celý projekt míří spíše na děti, aby nezlobily rodiče a věděly, jakým způsobem je možné se zabavit a pracovat na sobě.

Český florbal reagoval na vyhlášení nouzového stavu například projekty #florbaldoma a Trénuj doma, ovšem velmi rychle reagovaly také například florbalové kluby, které připravují tréninky, výzvy a videa pro své svěřence, inspirovat se může každý. Pozadu nezůstaly ani ostatní sporty, basketbal přišel s projektem #vratimselepsi, softbal má „Clash of SKILLS home“ a určitě už každý slyšel o projektech UčíTelka nebo ČT edu.

Na podstránce Hlavně nezlobte najdete všechny různé tipy na zabavení dětí, které budou neustále přibývat. Ať už na základě nových projektů, nebo zařazení těch, které už fungují. Pokud myslíte, že právě váš projekt je ten správný, který by se zde mohl prezentovat, určitě nám dejte vědět.

O původní projektu pro region Praha a Středočeský kraj se více dozvíte ZDE.

​​

Obrázek