​​​​

HORNÍ SUCHÁ POSTOUPILA DO NÁRODNÍ LIGY

20. 3. 2016

Tým Horní Suché porazil potřetí v sérii Třebíč a může tak slavit historický postup do Národní ligy. Po sobotním zaváhání, kdy mohli již slavit postup si zpravili chuť při nedělním odpoledni a cesta domů pro ně byla určitě příjemná. Třebíč bude mít ještě šanci bojovat o Národní ligu v baráži.

Snipers Třebíč - FbK Horní Suchá 2:5
branky: 7. Vojtěch Janata, 46. Štefan Furdan - 5. Radomil Frydryšek, 7. Ondřej Melník, 28. Matěj Černý, 40. Filip Mocek, 58. Matěj Černý; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 2:6; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: David Štos 33 - Vojtěch Stefan 35; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:1; série: 1:3

Vstup do utkání vyšel lépe hostům, kteří šli do dvoubrankového vedení. Třebíči se podařilo snížit a ukázala, že dokáže . To se jí ale neodařilo ve druhé části, ve které Suchá přidala další dvě branky. Třetí část hry se nesla v duchu mnoha vyloučení, což logicky dokazovalo, že o postup se musí bojovat. Domácím se podařilo snížit, ale tři minuty před koncem Suché pečetila své vítězství a mohla začít slavit svůj historický postup do Národní ligy. Třebíč bude mít možnost složit reparát v baráži, ve které se střetne s neúspěšným týmem ze série Frýdek-Místek - Bystřice nad Pernštejnem.