{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


HRADEC KRÁLOVÉ SI I NADÁLE DRŽÍ VEDOUCÍ MÍSTO

Obrázek ke článku
8. 1. 2018

První lednový víkend se odehrálo v Divizi C deset zápasů. Jediný, kdo se zatím v novém roce do bojů nezapojil, je mužstvo Orel Rtyně v Podkrkonoší. Na čele tabulky se po víkendu udrželi hráči FbC Innebandytos Hradec Králové. Ke změně ale došlo na druhé pozici, kde se neudržel Tábor, který se po zisku pouhého jednoho bodu propadl až na čtvrtou pozici. Přeskočili je florbalisté Dačic a Litomyšle.

Vstup do nového roku vůbec nevyšel hráčům Tábora. Ti si o víkendu ze dvou odehraných zápasů připsali do průběžné tabulky své divize pouhý jeden bod, a to za prohru po samostatných nájezdech proti Vysokému Mýtu. Po sobotní porážce od Litomyšle tak ztratili body i v nedělním utkání.

Podobně jako hráči Tábora na tom byli i florbalisté Všestarů, Písku a Přelouče. Tyto tři týmy rovněž vyšly z víkendového zúčtování bodově naprázdno. Nedokázaly zvítězit jak v sobotním, tak nedělním duelu. Bez bodů zůstali o víkendu i zástupci Honzíku a Jihlavy, ti však odehráli pouze jediné utkání.

Víkendové zápasy nabídly mimo jiné i tři gólové přestřelky. Osmnáct gólů bylo k vidění ve vyrovnaném utkání mezi Chrudimí a Všestary, ty navíc podlehly Dačicím 4:13 a Hradec si zastřílel v souboji proti Jihlavě, kterou porazil 14:2.

VÝSLEDKY 14. KOLA:

sobota 6. ledna 2018

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBŠ Všestary 10:8
FbC Innebandytos Hradec Králové - Pacovští Honzíci 8:6
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - 1. FbK Tábor 9:5
FTC Vysoké Mýto  - FBC Sokol Písek 7:3
TJ Centropen Dačice - Orel Přelouč 4:2

VÝSLEDKY 15. kola

neděle 7. ledna 2018

TJ Centropen Dačice - FBŠ Všestary 13:4
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FBC Sokol Písek 5:0
FTC Vysoké Mýto - 1. FbK Tábor 7:6pn
FBK Piráti Sokol Chrudim - Orel Přelouč 8:2
FbC Innebandytos Hradec Králové - FBŠ Jihlava 14:2

Foto: fbchk.cz


​​

Obrázek