{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


HRADEC NADÁLE V ČELE, JIHLAVA SI ALE DRŽÍ ODSTUP

Obrázek ke článku
7. 11. 2016

Lídr východní první ligy žen neztratil o prvním listopadovém víkendu ani bod. Hradec Králové vyhrál jak ve Vysokém Mýtě, tak následně i v Hranicích. Stoprocentní byla i SK Jihlava, jež nasázela Dobrušce i proti Dobré vždy dvouciferný počet branek.

Hradec málem ztratil dobře rozehraný zápas ve Vysokém Mýtě, kde vedl již 3:0, ale náskok ztratil. Nakonec si udělal rozhodující náskok v samotném závěru, kdy odskočil do vedení 7:5 během minuty. Domácím už se následně podařilo pouze snížit na konečný rozdíl jedné branky. Východočešky si následně poradily i s Hranicemi, když na jejich půdě zvítězily 4:1.

Stoprocentní byla úspěšná i SK Jihlava, která v obou případech nastřílela přes deset branek. Proti Dobrušce pětkrát přesně zamířila Bednářová, aby dovedla svůj tým k vítězství 12:6. Pět bodů nasbírala následně i na půdě FBC Dobré, tak ale skórovala „pouze“ čtyřikrát a přidala jednu asistenci. I tak se ale postarala o polovinu branek celku z Vysočiny. Se smíšenými pocity odjížděla naopak jihlavská FBŠ, jenž rovněž uspěla na půdě Dobré, ale poté obdržela debakl od Dobrušky.

Výsledky 7. kola

FBC Hranice – TJ Sokol Jaroměř 2:4
FBC Dobré – FBŠ Jihlava 6:10
PRAMOS Štibořice FbC Aligators – itelligence Bulldogs Brno 3:1
FTC Vysoké Mýto – IBK Hradec Králové 6:7
FBC Dobruška – SK Jihlava 6:12

Výsledky 8. kola

FBC Hranice – IBK Hradec Králové 1:4
FBC Dobré – SK Jihlava 1:10
FBC Dobruška – FBŠ Jihlava 10:3
FTC Vysoké Mýto – TJ Sokol Jaroměř 6:3

Obrázek