{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​​​​

JUNIOŘI V CHOMUTOVĚ PROTI ŠVÝCARŮM DNES, ZÍTRA I V NEDĚLI

Obrázek ke článku
2. 2. 2018

První reprezentační termín v roce 2018 se naplno rozjel. Českou reprezentaci juniorů čeká v Chomutově trojice přátelských utkání s jejich švýcarskými vrstevníky. Spolu s nimi tráví na severu Čech reprezentační pauzu i národní tým mužů. Juniorky vyrazily do Polska na mezinárodní Polish Cup.

Chomutov hostí obě mužské reprezentace. V místní sportovní hale sehraje národní tým do devatenácti let tři přípravná utkání proti Švýcarsku. Junioři dorazili do místa dění s předstihem a stihli absolvovat tréninky i taktickou poradu. První z řady utkání startuje v pátek v pět hodin odpoledne. V sobotu se hraje od půl páté a poslední nedělní klání je na programu v jedenáct hodin. Předprodej vstupenek včetně permanentek končí v pátek v 15:00. Vstupenky budou k zakoupení i na místě, a to vždy hodinu před utkáním. Další informace ke vstupenkám naleznete ZDE.

Paralelně s programem juniorů probíhá v Chomutově i soustředění širšího kádru mužské reprezentace. Zatím, co zbytek světa bojuje o účast na prosincovém šampionátu v Praze, Češi využívají čas k přípravě na tento vrchol florbalového roku 2018. Už v průběhu čtvrtka hráči absolvovali například kondiční testy a první halové tréninky. Na programu je i vzájemný zápas v rámci téměř čtyřicetičlenného výběru, který je naplánován na sobotu večer a bude otevřený pro veřejnost.

V Polsku se mezitím odehraje Polish Cup, kde šestice národních týmů juniorek navzájem poměří své síly. Největší výzvou pro tým pod vedením trenéra Tomáše Martiníka bude Švýcarsko, s ním se utká v neděli dopoledne. Ještě před tím ale oba výběry sehrají zápasy s Německem, Slovenskem, Polskem a Norskem.


PROGRAM JUNIORSKÉ A MUŽSKÉ REPREZENTACE V CHOMUTOVĚ:
Pátek 2. února

17:00 utkání Česko U19 – Švýcarsko U19
sledujte videopřenos

Sobota 3. února

16:30 utkání Česko U19 – Švýcarsko U19
sledujte videopřenos

19:00 – 21:00 otevřený trénink mužské reprezentace

Neděle 4. února

11:00 utkání Česko U19 – Švýcarsko U19
sledujte videopřenos


PROGRAM TÝMU JUNIOREK NA POLISH CUPU 2018:
Pátek 2. února

10:00 utkání Německo – Česko

18:00 utkání Slovensko – Česko

Sobota 3. února

10:00 utkání Česko – Polsko

18:00 utkání Norsko – Česko
sledujte videopřenos

Neděle 4. února

10:00 utkání Česko – Švýcarsko

Obrázek