{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

JUNIORKY ZABOJUJÍ O BRONZ, ŽENY UZAVŘOU TURNAJ V MURI

Obrázek ke článku
5. 9. 2021

Obě ženské kategorie se na závěr svého turnaje poperou se Švýcarskem. Hlavní fokus bude zaměřen na juniorky, které se na mistrovství světa pokusí urvat bronzovou medaili. Obě střetnutí jsou v plánu kolem dvanácté hodiny.

Po průletu základní skupinou bez porážky si české juniorky brousily zuby i na Finsko a kýžený postup do finále. Češky ale na výběr Suomi nestačily, a tak na ně čeká souboj o bronzovou medaili. Shodou okolností také s týmem, který ve své skupině skončil první.

„Chtěli jsme prolomit tu semifinálovou bariéru. To se nám nepovedlo, ale my jsme si sem přijeli pro medaili a ta je pořád ještě ve hře a my se o ní jednoznačně pokusíme,” burcoval po prohraném semifinále trenér Tomáš Martiník.

MS juniorek, Uppsala

Česko – Švýcarsko (12.30)

ONLINE | VIDEO


Ženské reprezentantky předvedly po úvodní vysoké porážce od Švédek mnohem lepší výkon proti Finkám. V úvodní části dokonce třikrát vedly a v posledním dějství měly blízko k tomu, aby severské soupeřky potrápily, leč v závěru jim došly síly a toho výběr Suomi využil.

Cíl před posledním kláním ve Švýcarsku je tak jasný.  „Chtěly bychom si určitě sáhnout na vítězství, abychom po tomhle turnaji nešly úplně s hlavami dolů, protože to sebevědomí zatím nemáme veliké a ani ten herní projev není úplně to, co se od nás očekává,” říká k utkání Hana Koníčková. 

Turnaj čtyř zemí, Muri bei Bern

Česko – Švýcarsko (12.00)

ONLINE | VIDEO


Na turnaji Polish Open se naopak nepředstaví muži, kteří měli uzavřít postupku a rovněž čelit Švýcarům. Kvůli nákaze covidem jednoho člena ve slovenském týmu ale došlo ke zrušení zbývajících zápasů.

​​

Obrázek