{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

KDO BUDE V SUPERFINÁLE? DRUHÁ FÁZE TIPOVÁNÍ S HOLBOU ZAČÍNÁ

Obrázek ke článku
13. 4. 2021

První fáze florbalového tipování s Holbou zná svého vítěze, soutěž ale zdaleka nekončí. Nejen pro sportovní milovníky se tak otevírá další šance získat například vouchery na nákup ve fanshopu Českého florbalu. Postoupí do Superfinále Livesport superligy Boleslav, nebo Chodov? Vítkovice, nebo Sparta? A kdo ovládne individuální statistiky? Ukažte své tipy v Holba Fantasy Play-off. Stejně tak už můžete soutěžit i ve třetí fázi, která se týká semifinále Extraligy žen.

V první fázi získalo alespoň jeden bod přes 500 tipujících. A kde jste se trefili nejčastěji? Jednoznačný postup Mladé Boleslavi a Vítkovic tiplo dobře 98 procent zúčastněných, postup Chodova a Sparty ale předpovídala jen necelá třetina. Co se týče přesného stavu série, vítězství Boleslavi nad Black Angels 4:0 odhadlo správně 71 procent lidí, naopak postup Sparty přes Tatran poměrem 4:2 pouze 11 procent.

Vítězem první fáze se s patnácti body stal Patrik David a získal tak voucher v hodnotě 1 500 korun na nákup v obchodu Florbal expert. Se třinácti body si tisícikorunový voucher odnáší Jaromír Rymel a 500 korun za třetí místo patří Adamu Zoubkovi. Jak jste si vedli vy? Můžete se podívat zde.

Holba Fantasy Play-off - tipovací formulář druhá fáze

Druhá fáze soutěže, která se týká semifinálových sérií, končí před prvními zápasy Mladé Bolelsavi s Chodovem a Vítkovic se Spartou, tedy 1. května. Tentokrát se soutěží o vouchery na nákup ve fanshopu Českého florbalu. Stále se hraje také o celkovou výhru, body z první fáze se samozřejmě sčítají, je ale důležité vždy uvést stejný email. Jinak vaše výsledky nemohou být přiřazené k již získanému skóre.

Novinkou pro aktuální ročník je možnost vyplnit také svůj oblíbený tým, jelikož celkový vítěz následně pro svůj tým obdrží voucher na nákup florbalového vybavení v hodnotě 5 000 Kč do obchodu Florbal expert. Ten může vítězný oddíl využít na nákup míčků, rozlišováků, branek či dalších florbalových pomůcek a vychytávek. Celkem se hraje o ceny v hodnotě přes 30 000 korun. Další informace o soutěži si můžete přečíst ZDE

Třetí fáze se pak týká semifinále ženské extraligy, své tipy můžete zadávat do startu prvního zápasu, tedy 8. května. Podrobnější informace o třetí fázi naleznete ZDE. Závěrečná část Holba Fantasy Play-off se poté bude věnovat pouze největšímu florbalému svátku a vrcholu sezony – mužskému a ženskému superfinále. 

CENY V HOLBA FANTASY PLAY-OFF:

JEDNOTLIVÉ FÁZE

1. místo: 

Čtvrtfinále LSL, semifinále EŽ: 1.500 Kč (Florbal expert)

Semifinále LSL, superfinále LSL a EŽ: 1.500 Kč (fanshop)

2. místo:

Čtvrtfinále LSL, semifinále EŽ: 1.000 Kč (Florbal expert)

Semifinále LSL, superfinále LSL a EŽ: 1.000 Kč (fanshop)

3. místo:

Čtvrtfinále LSL, semifinále EŽ: 500 Kč (Florbal expert)

Semifinále LSL, superfinále LSL a EŽ: 500 Kč (fanshop)

CELKOVÉ POŘADÍ

1. místo: 3.000 Kč (Florbal expert), 2.000 Kč (fanshop) + bonus pro tým

2. místo: 2.000 Kč (Florbal expert), 1.500 Kč (fanshop)

3. místo: 1.500 Kč (Florbal expert), 800 Kč (fanshop)

4. místo: 1.000 Kč (Florbal expert), 400 Kč (fanshop)

5. místo: 500 Kč (Florbal expert), 300 Kč (fanshop)

Holba Fantasy Play-off - tipovací formulář třetí fáze

Obrázek