{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

KDO BUDE V ŽENSKÉM SUPERFINÁLE? TIPUJTE S HOLBOU

Obrázek ke článku
28. 4. 2021

Konečně došlo i na ženy. Postoupí do superfinále Vítkovice, nebo Ostrava? Chodov, nebo Tatran? A která hráčka bude v semifinálových sériích nejproduktivnější? Pokud si myslíte, že víte, je pro vás tipování v rámci Holba Fantasy Play-off tím pravým. Hraje se mimo jiné také o vouchery na nákup ve fanshopu Českého florbalu či obchodě Florbal expert. 

Třetí fáze soutěže, která se týká ženských semifinálových sérií, končí před prvními zápasy Vítkovic s Ostravou a Chodova s Tatranem Střešovice, tedy 8. května. Tentokrát se soutěží o vouchery na nákup ve flrobalovém obchodu Florbal expert. Stále se hraje také o celkovou výhru, body z prvních fází se samozřejmě sčítají, je ale důležité vždy uvést stejný email. Jinak vaše výsledky nemohou být přiřazené k již získanému skóre.

V první fázi se z vítězství radoval Patrik David, druhý skončil Jaromír Rymel a třetí místo patřilo Adamu Zoubkovi. Jak jste si vedli vy? Můžete se podívat ZDE. Druhá se poté věnuje mužským semifinálovým sériím, které startují v sobotu 1. května. 

HOLBA FANTASY PLAY-OFF - TIPOVACÍ FORMULÁŘ

Novinkou pro aktuální ročník je možnost vyplnit také svůj oblíbený tým, jelikož celkový vítěz následně pro svůj tým obdrží voucher na nákup florbalového vybavení v hodnotě 5 000 Kč do obchodu Florbal expert. Ten může vítězný oddíl využít na nákup míčků, rozlišováků, branek či dalších florbalových pomůcek a vychytávek. Celkem se hraje o ceny v hodnotě přes 30 000 korun. Další informace o soutěži si můžete přečíst ZDE

Závěrečná čtvrtá fáze Holba Fantasy Play-off se bude věnovat už jen největšímu florbalému svátku a vrcholu sezony – mužskému a ženskému superfinále.

CENY V HOLBA FANTASY PLAY-OFF:

JEDNOTLIVÉ FÁZE

1. místo: 

Čtvrtfinále LSL, semifinále EŽ: 1.500 Kč (Florbal expert)

Semifinále LSL, superfinále LSL a EŽ: 1.500 Kč (fanshop)

2. místo:

Čtvrtfinále LSL, semifinále EŽ: 1.000 Kč (Florbal expert)

Semifinále LSL, superfinále LSL a EŽ: 1.000 Kč (fanshop)

3. místo:

Čtvrtfinále LSL, semifinále EŽ: 500 Kč (Florbal expert)

Semifinále LSL, superfinále LSL a EŽ: 500 Kč (fanshop)

CELKOVÉ POŘADÍ

1. místo: 3.000 Kč (Florbal expert), 2.000 Kč (fanshop) + bonus pro tým

2. místo: 2.000 Kč (Florbal expert), 1.500 Kč (fanshop)

3. místo: 1.500 Kč (Florbal expert), 800 Kč (fanshop)

4. místo: 1.000 Kč (Florbal expert), 400 Kč (fanshop)

5. místo: 500 Kč (Florbal expert), 300 Kč (fanshop)

HOLBA FANTASY PLAY-OFF - TIPOVACÍ FORMULÁŘ

Obrázek