{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


KEMP TALENTOVANÉ MLÁDEŽE 2019

Obrázek ke článku
27. 2. 2019

Kemp talentované mládeže opět přivítá více než 140 mladých sportovkyň a sportovců. Vybraní kluci přijedou do Jičína v sobotu 13.7., holky je pak vystřídají ve středu 17.7.

Během devíti náročných dnů se o florbalové talenty postarají zkušení trenéři juniorských reprezentací a regionálních výběrů, metodici a další specialisté. Hráči i hráčky se můžou těšit na trenéry největšího finského klubu Erä Viikingit. Svoji účast přislíbili např. Aleš Pařez, kondiční trenér hokejových Tygrů Liberec a Zuzana Šafářová, výživová specialistka basketbalových reprezentací. Dále bude v Jičíně po celou dobu k dispozici hlavní metodik českého florbalu a garant celé akce, Marek Chlumský.

Kromě florbalu, kde se hráči zdokonalí v aktivní hře a spolupráci, je součástí kempu také sportovní vzdělávání. Vybraní specialisté provedou hráče kvalitní regenerací, výživou a pomůžou s odbouráváním špatných pohybových stereotypů.

Hráčům bude k dispozici plně vybavený sportovní areál. Těšit se tak můžou na dvě sportovní haly, atletický ovál, fotbalové hřiště a posilovnu. Ke správné regeneraci nechybí v Jičíně ani bazén s vířivkou. Po celou dobu kempu bude zároveň zajištěna kvalitní strava upravená na míru vrcholovým sportovcům.

Cílem Kempu je připravovat mladé talenty na jejich budoucí reprezentační kariéru. Hráčky i hráči se tak v Jičíne dozvědí požadavky na úspěšného reprezentanta, a co je zapotřebí k tomu, aby se jím stali. Trenérský tým Kempu se těší na spolupráci s těmi nejlepšími florbalisty.

Více informací naleznete na webu ČF v sekci mládeže ZDE.

Obrázek