{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

KLUBOVÁ ELITA Z PRVNÍ ŘADY! ODSTARTOVAL PŘEDPRODEJ NA POHÁR MISTRŮ

Obrázek ke článku
20. 10. 2019

Organizátoři Poháru mistrů 2020 v Ostravě spustili v neděli 20. října předprodej vstupenek na vrchol mezinárodní klubové scény. IFF Champions Cup, jak zní současný oficiální název, se v Česku odehraje celkově popáté, v Ostravě podruhé. Českou premiéru si však odbude formát Final Four, jenž fanouškům nabídne intenzivní florbalový zážitek.

Klání se odehraje během druhého lednového víkendu v ostravské RT Torax Areně s kapacitou 1 900 míst k sezení a 2 500 místy k stání. V prodeji jsou pouze denní vstupenky zahrnující všechna čtyři utkání daného dne za 290 Kč, děti do tří let mohou navštívit Pohár mistrů zdarma. Vstupenky k stání budou uvolněny do prodeje až v případě vyprodání vstupenek k sezení.

Nákup můžete zahájit ZDE

Na lednový Pohár mistrů se v současné chvíli připravuje osm týmů ze sedmi klubů a čtyř zemí. Polovina účastníků se přitom od ledna 2019 vystřídala. Finsko budou v Ostravě stejně jako v Gävle reprezentovat florbalisté z Classic a florbalistky bývalého působiště Denisy Ratajové SB-Pro. Stejně tak opět nebudou chybět ani muži Storvrety IBK ze Švédska. Ženskými mistryněmi se v zemi Tří korunek však v dubnovém superfinále staly florbalistky Täby FC.

Částečná výměna proběhla také na poli českých mistrů – zatímco ženy Vítkovic budou moci navázat na skvělý výkon z Gävle, čeští mistři tentokrát pochází rovněž z Vítkovic a vystřídají tak Mladou Boleslav. Ke kompletní obměně pak došlo ve Švýcarsku. Do Ostravy dorazí SV Wiler-Ersigen s Radkem Sikorou na lavičce a Kloten-Dietlikon Jets s Natálií Martinákovou a Hanou Koníčkovou na hřišti.

Program Champions Cupu 2020*

Sobota 11. ledna

10:30 ženy: SB-Pro (FIN) – Kloten-Dietlikon Jets (SUI)

13:30 ženy: Täby FC (SWE) – Vitkovice (CZE)

16:30 muži: Storvreta (SWE) – Vitkovice (CZE)

19:30 muži: Classic (FIN) – SV Wiler-Ersigen (SUI)

Neděle 12. ledna

10:00 o 3. místo ženy

13:00 o 3. místo muži

16:00 finále ženy

19:00 finále muži

* časy se mohou změnit dle TV vysílání

​​

Obrázek