{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

KOMISE ROZHODČÍCH ČF BUDE MÍT NOVÉ VEDENÍ

Obrázek ke článku
4. 1. 2018

Na červnové valné hromadě Českého florbalu proběhne doplňující volba člena výkonného výboru, protože jeho řady opouští Luboš Malý, dosavadní předseda komise rozhodčích. Vzhledem k nové pozici v zaměstnání a většímu pracovnímu vytížení už nebyl Luboš Malý nadále schopen vykonávat pozici člena Výkonného výboru (VV) a předsedy Komise rozhodčích a delegátů (KRD) Českého florbalu.

Luboš Malý svůj krok avizoval s předstihem, ve funkci se do konce roku 2017 soustředil na finalizaci nové koncepce rozhodčích, která byla připravována více než rok a nyní je ve finální fázi připomínkování. Výkonný výbor může dle stanov pro doplnění kompletního počtu členů VV kooptovat nového člena do doby konání valné hromady.

Dočasně je vedením oblasti pověřen Jiří Kučera, který tak dohlédne na zvládnutí všech procesních a organizačních náležitostí do rozhodnutí VV o dalším postupu. Oblast rozhodčích může být do června vedena buď někým ze stávajících členů VV, nebo případně nově kooptovaným členem VV.

„Lubošovi za jeho odvedenou práci děkuji, a také věřím, že nově připravená koncepce pomůže k tomu, aby se oblast rozhodčích podařilo nadále zkvalitňovat jak na regionální, tak na celostátní úrovni,“ okomentoval aktuální situaci prezident Českého florbalu Filip Šuman.

Obrázek