{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


KONEC SEZONY NENÍ KONEC SNAŽENÍ - #TRENUJDOMA!

Obrázek ke článku
29. 3. 2020

Spolu s odborníky v oboru, kteří se věnují například florbalovým reprezentacím, nebo spolupracují s Českým florbalem na Kempu talentované mládeže, připravil Český florbal za podpory T-Mobilu materiály, které mohou florbalisti a florbalistky využít, aby se, až to jen trochu půjde, vrátili do tréninkového režimu v pohodě a připravení.

Současná situace sportování příliš nepřeje, hřiště, posilovny i ovály jsou zavřené, nedá se trénovat ve větších skupinách a domácí možnosti jsou hodně omezené. To ale nejsou důvody vzdát práci a dřinu, kterou na sobě florbalisté a florbalistky v průběhu roku odvedou.

Už před časem jsme proto na sociálních sítích spustili výzvu #FlorbalDoma, která nabízí bohatou inspiraci pro florbalové tréninky v domácích podmínkách. Nyní jsme ve spolupráci s odborníky v oborech připravili články, které pomohou ujasnit si, na co je nyní dobré se zaměřit. V rámci projektu #TrenujDoma se podíváme na možnosti práce na kondici, kompenzace nebo brankářských tréninků. Nejedná se ale jen o sportování samotné. Informace se budou hodit také třeba v kuchyni. Se svým pohledem na situaci a jak k ní přistoupit individuálně i v rámci týmu přispěl rovněž mentální kouč.

Vedle již publikovaných článků, které budeme doplňovat, pak připravujeme i anketu o tom, jak na sobě v této době pracují přední čeští florbalisté a florbalistky. V ní se dozvíme, kdo zase začal jíst pomeranče, po kom při tréninku trenér doslova štěká a jak vypadá situace za hranicemi.

To vše přehledně na jednom místě:

#TrenujDoma


Obrázek