{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


KRYŠTOF KRBEC: PŮJDEME DO ZÁPASU S CHUTÍ A VŮLI NECHAT NA HŘIŠTI VŠE

Obrázek ke článku
18. 1. 2020

Florbalisté Bohemians se poprvé v historii představí ve finále Poháru Českého florbalu, kde se utkají s aktuálně prvním týmem Superligy, tedy Technology Florbal MB. Co říká před finálovým zápasem v Karlových Varech kapitán zelenobílých Kryštof Krbec? 

Kryštofe, již v úterý vás čeká historicky první finále Poháru Českého florbalu pro mužskou složku Bohemians - jaká panuje nálada v týmu?

Nálada je stejná jako vždy. Vnímáme finále poháru sice jako speciální utkání, ale nechceme se tím dopředu stresovat.

Probíhá nějaká speciální příprava?

Jelikož nehrajeme žádné ligové zápasy, tak se koncentrujeme pouze na finálový zápas. Na trénincích je vše uzpůsobené hře, kterou chceme v zápase předvést.

Jak bys doposud ohodnotil vaší letošní cestu soutěží, bylo pro vás čtvrtfinále s Otrokovicemi nejtěžší zkouškou?

Myslím si, že každé pohárové utkání bylo pro nás těžkou zkouškou a nedá se vypíchnout pouze jeden zápas. V každém utkání jsme museli předvést to nejlepší, abychom se dostali až do vytouženého finále. Nejtěžší zkouška našich florbalových kvalit nás zřejmě teprve čeká v úterním finále.

Co očekáváte od florbalistů Mladé Boleslavi, kteří budou v roli mírného favorita?

Očekáváme od nich kvalitní florbal a stabilní výkon po celý zápas. V letošní sezóně jsme s nimi odehráli už dvě utkání a v obou jsme se jim dokázali po část zápasu herně vyrovnat. Boleslavští mají výhodu mentální přípravy, protože v minulých sezónách odehráli na rozdíl od nás podobná velká utkání.

Co považuješ za největší přednosti vašeho týmu?

Určitě zdravě agresivní hru a hru bez respektu. Nebudeme koukat, kdo bude stát proti nám, ale půjdeme do zápasu s chutí a vůli nechat na hřišti vše.

Zápas bude živě vysílán v televizi, hrajete rádi s televizními kamerami v zádech?

Myslím si, že zápasy v televizi nás vždy vyburcují k lepšímu výkonu a chuti předvést to nejlepší. Jelikož se do Varů chystá vyrazit i kotel našich fotbalových fanoušků, věřím, že o atmosféru v hale bude postaráno.

Obrázek