{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

KUBEČKOVÁ O BRONZOVÉ CESTĚ: BYLY JSME TAKOVÁ DRUHÁ RODINA

Obrázek ke článku
13. 10. 2021

Vyhrála titul s Vítkovicemi, patří do kádru ženské reprezentace a dvakrát oslavila s juniorskou reprezentací bronz na mistrovství světa. Ten poslední před měsícem v Uppsale. Ve čtrnáctém dílu Floor Talku se rozhovořila i o dalších zajímavostech. Víte například, proč na střídačce sedí v tureckém sedu a kolik přesně měří?

Cesta za bronzem v Uppsale měla zajímavou příchuť. V základní skupině dokázaly juniorky vůbec poprvé v historii zdolat Švédsko, pak ale přišlo zklamání v semifinále a hořká porážka po obrovské bitvě s Finskem. 

I Kubečková v podcastu přiznala, že pro ní bylo náročné nastoupit druhý den do boje o třetí místo. „Motivace se upřímně hledala hodně těžce, protože jsem měla v hlavě to, že prohra v semifinále byla zklamání a že to prostě nevyšlo. Na druhou stranu – utkání o bronz bylo nejspíše mým posledním juniorským zápasem, pokud teď nenastoupím do juniorské ligy, a to byla moje velká motivace, protože nechcete prohrát poslední zápas v mládežnické kategorii,” líčí Kubečková pro Floor Talk.

Velkou zásluhu na medailovém úspěchu měl i týmový duch. „Každou reprezentační akcí jsme se více semkly dohromady a opravdu jsme už měly pocit, že jsme všechny taková druhá rodina. Myslím, že je to takový přirozený postup toho, že je tým společně déle a déle.”​Podcast si už nyní můžete poslechnout na čtveřici platforem – Google Podcasts, Apple Podcasts, SoundCloud a Spotify. Ve čtrnácté epizodě probrala dvojnásobná bronzová šampionka celé mistrovství, euforii z historického zápasu se Švédskem, přiblížila své klubové i reprezentační ambice do budoucna a také připojila vzpomínku na své první reprezentační utkání, ze kterého je i „slavné” video na YouTube.

​​

Obrázek