{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


LETKA A HLUK STÁLE NA VRCHOLU TABULKY DIVIZE D

Obrázek ke článku
7. 1. 2018

Úvodní dvě kola v novém roce přinesla v Divize D poměrně velké množství branek. Hluk za čtrnácté a patnácté kolo nastřílel dohromady třicet dva gólů! Na své si přišli také diváci v sobotu v Uničově, kde v zápase proti Krnovu padlo celkem jednadvacet branek.

Letka v sobotním duelu prokázala své kvality a koncentrovaným výkonem porazila Šumperk v poměru 9:0. Fanoušci Šumperku tak museli utřít slzu, neboť jejich celek nezaznamenal v domácím utkání ani jeden čestný úspěch. Ve svém druhém duelu už se ale Ostrava poměrně trápila. V souboji s předposledním Uničovem vyhrála nejtěsnějším možným rozdílem 5:4 a mohla být hodně ráda, že si odvezla domů plný počet bodů. Ještě patnáct minut před koncem třetí třetiny totiž prohrávala 2:4.

Také druhý celek v tabulce nepřipustil sebemenší zaváhání. Hluk absolvoval výjezdní utkání do Brna a do Olomouce. V sobotním duelu hladce smázl poslední ZŠ Horní 16:9 a v nedělním duelu porazil Olomouc ještě markantnějším rozdílem 16:4. Třicet dva branek za dva dny – hodně úctyhodný počin.

Důležitých šest bodů do tabulky si připsal také třetí Krnov, který v hodně divokém utkání přestřílel Uničov a zvítězil 14:7. Kanonýr Jaromír Filip v tomto střetnutí zaznamenal hned sedm branek! Ve druhém utkání ale měli florbalisté Krnova velké štěstí. V zápase proti Šumperku totiž prohrávali už 1:4, jenže dobrým výkonem se zmohli na obrat a nakonec si odvezli ze Šumperku plný počet bodů za vítězství 5:4.

výsledky 14. kola Divize D:

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC MSEM Přerov 9:7
Hornets Brno ZŠ Horní - FBK Spartak Hluk 9:16
FBS Olomouc - Zlín Lions 9:5
FBC MARTECH ZŠ Uničov - FBC ORCA KRNOV 7:14
FbC Asper Šumperk - FBC Letka 0:9
1. FBK Eagles Orlová - FBC Hranice 4:6

výsledky 15. kola divize D:

Hornets Brno ZŠ Horní - Zlín Lions 7:8
FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Hranice 1:7
1. FBK Eagles Orlová - FBC MSEM Přerov 6:8
FbC Asper Šumperk - FBC ORCA KRNOV 4:5
FBC MARTECH ZŠ Uničov - FBC Letka 4:5
FBS Olomouc - FBK Spartak Hluk 4:16

Obrázek