{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

LETKA NADÁLE ODRÁŽÍ ATAKY HLUKU NA PRVNÍ MÍSTO

Obrázek ke článku
20. 11. 2017

Dva suveréni Divize D nadále svádí souboj o čelo tabulky. I po devátém kole je na tom ale stále Letka, která byla stoprocentní a nadále si drží jednobodový náskok před Hlukem, i když v jednom zápase měla namále. Úspěšný víkend naopak zažilo Brno ze ZŠ Horní, které se díky dvěma výhram odpoutalo z posledního místa tabulky.

Moc nechybělo a Letka málem přišla o svou neporazitelnost v Divizi D. Přerov měl výborně nakročeno k vítězství a nad favoritem vedl 6:3 a 7:4. Vedoucí celek ale v pravou chvíli zavelel k obratu. Ještě do druhé přestávky stihl snížit a závěrečné části díky třem trefám otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch na konečných 8:7. Výborná poslední třetina přinesla body Letce i proti Hranicím. Tři góly během necelých tří minut a lídr divize si vybudoval klíčový náskok, který následně udržel a připsal si za víkend šest bodů.

Odpovídat tak musel Spartak Hluk a tomu se to povedlo s grácií. Uničovu i Šumeprku nastřílel vždy minimálně deset branek a svých vítězstvích nenechal nikoho na pochybách. Produktivní víkend v jeho dresu zaznamenal Olbert, jenž dohromady přidal pět zásahů a na další čtyři trefy přihrál svým spoluhráčům. Šumperk si na rozdíl od Uničova spravil náladu proti Zlínu, který doma přestřílel 14:11 i díky pětibodovým Mrázkovi (1+4) s Trávníčkem (0+5). Uničov naopak proti stejnému soupeři padl po výsledku 8:12.

Povedený víkend za šest bodů zažili florbalisté Brna ze ZŠ Horní, když dokázali doma nejprve přehrát Frýdek-Místek 8:4 a následně o čtyři branky porazili i Orlovou. Plný bodový zisk je navíc dostal z posledního místa tabulky, kam naopak spadla Olomouc, jež v obou případech padla o gól proti stejným soupeřům na domácí půdě.  Poloviční úspěšnost měl Krnov, který nejprve prohrál 6:8 v Hranicích a naopak stejným výsledkem zvítězil v Přerově.

Výsledky 8. kola

Šumperk – Hluk 6:10
Brno ZŠ Horní – Frýdek-Místek 8:4
Hranice – Krnov 8:6
Olomouc – Orlová 5:6
Přerov – Letka 7:8
Uničov – Zlín 8:12

Výsledky 9. kola

Šumperk – Zlín 14:11
Hranice – Letka 5:8
Brno ZŠ Horní – Orlová 11:7
Přerov – Krnov 6:8
Uničov – Hluk 7:13
Olomouc – Frýdek-Místek 4:5

​​

Obrázek