{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

MÁTE ZÁJEM HRÁT FLORBAL A CHCETE SI ZALOŽIT VLASTNÍ ODDÍL?

Obrázek ke článku
18. 4. 2019

Nastalo období, kdy je nejlepší řešit možné zaregistrování nového oddílu do Českého florbalu tak, abyste se mohli přihlásit a hrát soutěže v následující sezóně 2019/20.

Většinu potřebných informací k založení oddílu naleznou zájemci přímo na stránkách Českého florbalu pod odkazem: nový oddíl.

Pokud chcete stihnout přihlášky do soutěží na sezónu 2019/20, které budou přístupné od pátku 17. 5. 2019 do středy 1. 6. 2019 v elektronickém systému FIS, je třeba, abyste nejpozději do pátku 24. 5. 2019, dodali na Matriční úsek všechny potřebné dokumenty a formuláře. Všechny podklady musí být řádně vyplněné. Vždy zašlete přihlášku oddílu, evidenční kartu oddílu a přihlášky osob do Českého florbalu za osoby uvedené v evidenční kartě (pokud již nejsou členy ČF). Před odesláním vyplněných formulářů doporučujeme všem zakladatelům nových oddílů celou problematiku a zejména název oddílu, který se musí shodovat s názvem právní osobnosti, konzultovat s Matričním úsekem.

Zapsání spolku u rejstříkového soudu se věnuje článek Informace pro oddíly k NOZ a spolkům.

V případě jakýchkoliv dotazů k založení oddílu či registraci hráčů se obraťte na Matriční úsek buď telefonicky na číslo 775 339 324 (sl. Pokutová) nebo 776 265 372 (p. Furmánek) anebo emailem na matrika@ceskyflorbal.cz.

Pokud máte dotazy na podobu, průběh, nákladnost soutěží a jejich organizaci, obraťte se na příslušné regionální sekretáře. Kontakty můžete nalézt zde přes interaktivní mapu.

Řadu další informací naleznete na webu a proto doporučujeme využít rozcestníku, který vás k nim navede. Naleznete zde například odkazy k Programům podpory, které vypisuje Český florbal jako finanční podporu pro své členy. Pro nové oddíly je asi nejzajímavější Program podpory č.1 Vznik nových družstev či č.2 Cestovné anebo nejstarší z programů Akce mantinely. Dotazy ohledně Programů podpory směřujte na email granty@ceskyflorbal.cz nebo na telefon 775 339 325 (sl. Lucie Kokaislová). O dalších možnostech financování oddílu si můžete přečíst zde.

Obrázek