{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

METODICI CHYSTAJÍ ONLINE SEMINÁŘ NA TRENÉRSKOU LICENCI D

Obrázek ke článku
19. 11. 2020

Z důvodu aktuálních vládních nařízení a nemožnosti konání školení trenérů prezenční formou se metodický úsek Českého florbalu rozhodl mimo klasických webinářů pro realizaci teoretické části školení trenérů licence D online formou.

Důvodem pro toto rozhodnutí bylo v současné době usnadnění možnosti absolvovat školení pro trenéry - nováčky za současného zachování kvality školení.

Online formou bude probíhat pouze teoretická část školení trenérů, která bude rozdělena 
do tří bloků:

  • Všeobecná sportovní příprava dětí
  • Základy florbalové techniky a Poslání a fungování Českého florbalu
  • Zásady tvorby tréninkové jednotky

Po každém bloku, který je vždy určený pro maximálně deset trenérů, bude následovat krátký test na základě toho, co v daném úseku školení zaznělo.

Jednou z výhod online školení je možnost výběru termínu, času a lektora na jednotlivé bloky. Přihlašování bude probíhat standardně přes FIS.

Jakmile dojde k rozvolnění vládních nařízení, proběhne v Praze, Pardubicích, Brně a Ostravě praktická část školení. Pro úspěšné absolvování celého školení je poté nutné absolvovat i praktickou část školení a splnit úkoly před i po absolvování studia. Teoretická část bude splněna pomocí webinářů. Až pak může být licence D finálně udělena.

Tento model školení trenérů licence D budeme realizovat pouze v době, kdy nebude možné realizovat školení klasickou prezenční formou. Popis detailních změn k licenci D online naleznete ZDEOnline výuka licence D.pdf

Obrázek