{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

NA CHODOVĚ TO ŽIJE: KAMPAŇ #NAFLORBAL I SPORTOVNÍ DNY DĚTÍ

Obrázek ke článku
3. 6. 2021

Když návrat do procesu, tak se vším všudy. I těmito slovy lze vystihnout velký návrat nejmenších chodovských florbalistů a florbalistek zpět na hřiště. Klub z Jižního Města se pustil do několika zajímavých projektů a chystá pro své členy bohatý letní program. ​

Zapojení do kampaně Českého florbalu #naflorbal, Open Air areny, turnaje nebo Sportovní dny dětí. Suma sumárum, na Chodově už to zase žije!

Pomalu ale jistě se zpět do klasického režimu trénování probouzí celá florbalová společnost. Prostředí online tréninků konečně vystřídala venkovní sportoviště a v posledních dnech došlo dokonce k návratu do hal. Největší úkol je jasný: rozšířit základnu a udržet děti u florbalu.

Pražský Chodov se rozhodl vydat velice zajímavou cestou, která nabídne klubovým členům vydatnou porci aktivit. „Pro děti to bylo velice složité období, ale věřím, že se nám podaří vše dohnat. Začínají nám navíc náborové dny a musím říct, že registrujeme velký zájem z řad široké veřejnosti,“ hlásí nadšená šéfrenérka dívčí složky Karolína Šatalíková.

Tréninky běží a děti jsou opět v pohybu. To je po několikaměsíční pauze ta nejdůležitější zpráva. Chodov navíc neotálí a na červen přichystal řadu velice zajímavých projektů. „Připravili jsme zcela nové aktivity, nábory a také chystáme i koncepční změny pro zvýšení kvality a pestrosti tréninkového procesu,“ prozradil sportovní manažer klubu Ondřej Neuman. Zdá se, že na Jižním Městě se šíří dobrá nálada na všechny světové strany a z klubu vesele zní: „Jsme zpátky, tak pojďte #naflorbal!

A co tedy patří mezi nejnovější projekty z repertoáru tradičního českého klubu? Podařilo se vybudovat a zahájit provoz tří Open Air aren, tedy florbalových hřišť pod širým nebem. Zde si budou moci i ty nejmenší děti vyzkoušet základy florbalu, a to vše pod drobnohledem chodovských trenérů a hráčů.

V rámci tohoto již běží další velká akce – Sportovní dny dětí. Ty započaly na venkovních hřištích 31. května, potrvají až do 6. června a budou sloužit jako další skvělá příležitost k náboru nejmenších florbalistů a florbalistek.


Nadšení. To je to, co doslova srší z modrobílého klubu. Kromě klasických tréninků jednotlivých složek probíhají mimo jiné i otevřené tréninky pro veřejnost. Zkrátka na Jižním Městě to každým dnem žije florbalem.

Vrcholem veškerých aktivit budou série turnajů pod názvem KIDS Cup Series, které proběhnou na chodovských halách od 5. do 6. června. Do prázdnin je tak o bohatý program nejmenších sportovců s jistotou postaráno. „Věříme, že jsme svou prací jako klub covid ustáli a společně ho porazíme,“ zakončil s úsměvem Neuman.

Florbal se vrací, zapoj se i ty! #NaFlorbal

​​

Obrázek