{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


NA TÝM MUŽŮ ČEKAJÍ FINI, ŽENY VYZVOU ŠVÝCARKY

Obrázek ke článku
29. 4. 2018

Je tady závěrečný den Euro Floorball Tour v Brně a ve finském Nurmijärvi. Na reprezentaci mužů čeká tým úřadujících mistrů světa z Finska a na reprezentaci žen tým Švýcarek.

GARČAR: NECHCEME ZNOVU PROHRÁVAT O ČTYŘI BRANKY

V předchozích dvou zápasech nechali čeští florbalisté své soupeře odskočit na rozdíl čtyř gólů, což je možná ve finále stálo body. Proti úřadujícím mistrům světa toto Češi nebudou chtít opakovat. „Čeká nás hodně běhavé utkání se spoustou osobních soubojů. Hlavně si musíme pohlídat průběh utkání, znovu prohrávat o čtyři branky by bylo hloupé,“ ví univerzál národního týmu Milan Garčar.

V úvodním utkání turnaje přišla relativně těsná prohra se Švédy 3:5, o den později prohra na nájezdy se Švýcary 5:6. Při stoupající tendenci výkonů a výsledků by čeští hráči nyní chtěli výhru. „Cíl bude jasný, v posledním utkání turnaje chceme zvítězit,“ potvrzuje Garčar.

Poslední den brněnského EFT otevře souboj mezi Švédy a Švýcary. 

Nedělní program EFT v Brně:
12:00   Švédsko – Švýcarsko   DRFG Arena
15:00   Česko – Finsko             DRFG Arena

KRUPNOVÁ: CHCEME SEZÓNU ZAKONČIT VÍTĚZSTVÍM


Utkání Češek se Švýcarkami bude soubojem dvou poražených týmů z předchozích utkání se Švédkami a Finkami. „Švýcarky, stejně jako my, chtějí turnaj a vlastně celou sezónu zakončit vítězstvím. Je to poslední zápas, takže se není na co šetřit,“ říká opora národního celku Eliška Krupnová a připomíná, že si české hráčky budou muset více hlídat Corin Ruttimann, která ve švýcarském týmu dominuje.

EFT v Nurmijärvi uzavře tradiční severský souboj mezi Švédkami a Finkami.
 
Nedělní program EFT v Nurmijärvi:
11:00   Česko – Švýcarsko
14:00   Finsko – Švédsko

Obrázek