Obrázek

NABÍDKA PRÁCE: PRACOVNÍK MARKETINGU A MEDIALIZACE

Obrázek ke článku
31. 1. 2019

Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na uvolněnou pozici v Oddělení marketingu a medializace. Máte-li zájem pracovat ve florbalovém prostředí a splňujete minimální požadavky na pracovní pozici, zašlete svůj životopis na zamestnani@ceskyflorbal.cz.

Pokud chcete pracovat ve sportovním prostředí, mátě rádi výzvy a chcete pomoci rozvíjet český florbal a podílet se nejen na organizaci mezinárodních i domácích florbalových akcí (Superfinále, Euro Floorball Tour, Pohár Mistrů, atd.), ale i na marketingovém rozvoji českého florbalu, pak zvažte tuto nabídku pracovní pozice.

PRACOVNÍK MARKETINGU A MEDIALIZACE

Nabídky společně s životopisem zasílejte nejpozději do 11. března 2019 na adresu zamestnani@ceskyflorbal.cz.

Do předmětu uveďte název pozice: Pracovník marketingu.

Náplň práce
  • spolupráce a komunikace s marketingovými partnery
  • komunikace s mediálními partnery
  • komunikace s florbalovými oddíly
  • příprava marketingových prezentací a nabídek
  • podíl na organizaci významných akcí
  • reporting vedení společnosti
  • komunikace s klienty a ostatními odděleními v rámci společnosti
Požadované vzdělání
  • minimálně SŠ s maturitou, VŠ vzdělání výhodou
Požadavky
  • dobrá orientace v oblasti sportovního marketingu (výhodou znalost florbalového prostředí)
  • praxe na marketingové pozici výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • znalost práce s grafickými programy
  • komunikační znalost anglického jazyka
  • velmi dobrá úroveň organizačních dovedností: samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • značná časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, pozitivní přístup
  • umění komunikovat s lidmi, schopnost učit se
  • řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
  • perfektní zázemí, přátelský kolektiv
  • zajímavou práci ve sportovním prostředí
  • systém firemního vzdělávání, možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci uchazeče
Úvazek
  • hlavní pracovní poměr (plný úvazek)
Nástup
  • ihned (případně dohodou)
Zaměstnavatel
  • Český florbal
Místo výkonu pracovní činnosti

Český florbal, Lomnického 1705/5, 140 00 Praha 4

Obrázek