{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


NÁRODNÍ TÝMY ČEKÁ FEDERÁLNÍ DERBY, V ZÁŘÍ PŘIJEDOU SLOVÁCI

Obrázek ke článku
14. 8. 2020

Florbalová sezona začne na mezinárodním poli 4. a 5. září v Praze. Právě v těchto dnech se totiž mužská i ženská reprezentace utká se Slovenskem. Vstupenky na čtyři zápasy, které se uskuteční v UNYP Areně, půjdou do prodeje ke konci srpna.

Federální derby bývá vždy vypjaté, ať už jde o jakoukoliv situaci a jakýkoliv sport. Zvlášt nyní ale budou obě země na přátelská střetnutí pořádně nažhavená. Vždyť na mezinárodní konfrontaci čekají už více než půl roku! Slovensko má navíc o motivaci postaráno, muži ani ženy ještě své západní sousedy nedokázali nikdy porazit.

Program

Česko Ž - Slovensko Ž (pátek 4. září, 15.00)
Česko M - Slovensko M (pátek 4. září, 18.00)
Česko M - Slovensko M (sobota 5. září, 16.30)
Česko Ž - Slovensko Ž (sobota 5. září, 19.30)

Večerní zápasy bude v přímém přenosu vysílat televizní kanál ČT Sport, odpolední duely pak budou k dispozici ke sledování prostřednictvím HbbTV.

Prodej vstupenek

Vzhledem k aktuálním zařízením ministerstva zdravotnictví o pořádání sportovních akcí plánují organizátoři spustit předprodej vstupenek na konci srpna. Počet lístků uvolněných do prodeje bude záležet na restriktivních opatřeních v rámci koronavirové prevence. Vstupenky budou jednodenní a budou k mání pouze v předprodeji. O dalších detailech předprodeje budeme informovat na kanálech Českého florbalu v následujících týdnech.

Obrázek