{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


NEUDĚLALI JSME TEN POSLEDNÍ KROK, MRZÍ ŠIMKA

Obrázek ke článku
9. 4. 2022

Tatran se po dlouhých sedmi letech znovu probojoval do superfinále, na titul v něm ale bohužel nedosáhl a bere tak stříbrné medaile. Mladé Boleslavi přitom dokázal v celém zápase vsítit jedinou branku, kterou zaznamenal David Šimek.

Jeden gól ve florbale na vítězství mnohdy nestačí a jinak tomu nebylo ani dnes. Střešovicím jen těsně unikl titul, proti Mladé Boleslavi se totiž prosadil pouze David Šimek.

Davide, po skvělé sezoně jste se dostali až do superfinále, tam jste však na titul jen těsně nestačili. Jak se po takovém hořkém konci cítíte?
Pokud bych měl shrnout celou sezonu, tak byla skvělá. Bohužel jsme neudělali ten poslední krok, ale snad si z toho do příští sezony vezmeme trochu ponaučení a budeme lepší.

Hojí vám rány alespoň ta vaše branka, kterou jste srovnával na 1:1?
Je to samozřejmě hezké, ale bohužel jsme ten gól dali jenom jeden a Boleslav dva, což dnes prostě stačilo. Chtěl bych se hrozně omluvit všem divákům, protože ten florbal byl hrozný a kdybychom k tomu přistoupili trochu aktivněji, tak tam mohlo padnout více gólů a byl by to atraktivnější florbal.

Kupředu vás v O2 areně hnalo skoro 11 000 fanoušků. Co na tohle říkáte?
​Je to skvělé. Je super, když se něco takového dokáže zorganizovat.

Obrázek