{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


NOVÝM HLAVNÍM TRENÉREM ELITNÍHO TÝMU ŽEN VÍTKOVIC SE STÁVÁ MICHAL DEUS

Obrázek ke článku
13. 6. 2018

I přes veleúspěšnou sezónu ženského áčka dochází ke změně u kormidla týmu. Po třech letech se do Vítkovic vrací zkušený trenér Michal Deus.

Vítkovické ženy mají za sebou jednu z nejúspěšnějších sezón v historii. Vyhrály Pohár České pojišťovny, opanovaly základní část ligy, kterou nadto završily titulem v ostravském Superfinále a vstupenkou na Champions cup ve švédském Gävle!

I přesto však dochází ke změně ve vedení týmu. Z časových důvodů ukončil své působení v roli hlavního trenéra Richard Urban, který se tak bude naplno věnovat civilnímu povolání v Baníku Ostrava.

Na jeho místo přichází Michal Deus. Michal se po hráčské kariéře ve Vítkovicích vydal na dráhu florbalového trenéra v Moravskoslezském regionu. V průběhu sezóny 2013/2014 se ujal v těžké pozici se nacházejícího mužského áčka Vítkovic a hned s ním slavil mistrovský titul v Superfinále 2014. Následující sezónu však zakončil pouze účastí v semifinále, kde Vítkovice podlehly Tatranu a jeho účinkování ve Vítkovicích skončilo. Po třech letech se vrací opět v roli trenéra, tentokrát však jako lodivod ženského celku.

Obrázek