​​

OBHAJOBA DOKONÁNA. DOROSTENKY SČ A PH BEROU PO ROCE ZLATO

26. 5. 2019

Máme splněno, mohly si po závěrečném hvizdu říci holky Prahy a středních Čech, neboť jejich cesta turnajem je u konce a po roce jejich tým obhájil zlato.

Libereckoústecký kolektiv dívek věděl, že jen soustředěná hra a notná dávka štěstí je mohou držet při životě. To sedařilo po celou první třetinu, kdy jejich soupeř nemohl chytit to správné tempo a zavřít je do obraného valu.

Jenže od druhé třetiny se přeci jen už kvalita a potenciál potvrdily. Favorizovaný celek zkvalitnill souhru a po dvou třetinách to bylo 2:0,

Ve třetině třetí se nakonec stavidla útoku PH a SČ otevřela naplno a rázem to bylo pro soupeře hodně přísných 6:0. Na druhou stranu velmi kvalitní útok Středočešek zdobila neméně pozorná obrana a neuvěřitelné množství střel navíc zastavily jejich bloky.

Konečný výsledek 6:0 jen potvrdil dominanci obhájce trofeje.