{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

OD ČTVRTKA MOHOU KLUBY PŘIHLAŠOVAT DRUŽSTVA DO SOUTĚŽÍ

Obrázek ke článku
27. 5. 2021

Přípravy na novou sezonu jsou v plném proudu. Od čtvrtka 27. května se otevírá systém přihlášek do soutěží, kluby tak mohou přihlašovat svá družstva do jednotlivých kategorií. Mohou tak učinit až do půlnoci 10. června 2021. Vzhledem k průběhu sezony je na přihlášky navázán systém kompenzací a došlo i k posunu termínu pro úhradu plateb startovného.

Losování hracího programu Livesport Superligy je plánováno na čtvrtek 17. června od 10.00 formou webového mítinku, o tři dny později se dostane na řadu losování celostátních soutěží v Brně v areálu Univerzitního kampusu Bohunice, v jehož rámci proběhne los od 1. ligy dorostenců až po Extraligu žen a Pohár Českého florbalu.

Termín platby startovného je letos odložen až na konec července tak, aby oddíly mohly využít k úhradě kompenzaci loňského startovného. Více o kompenzacích si můžete přečíst v článku ZDE.

Český florbal připravil podpůrný plán pro kluby po pandemické situaci a představuje konkrétní kroky a projekty, kterými chce podpořit kluby a jednotlivce v pokračování činnosti. Cílem je umožnit se v co největším rozsahu vrátit k florbalu napříč všemi úrovněmi. Podrobné informace najdete ZDE.

Důležité termíny přihlášek 2021

  • 27. 05. (12:00) otevření systému přihlášek
  • 10. 06. (23:59) ukončení systému přihlášek
  • 11. 06. - 15. 06. termín pro finální zařazení družstev do soutěží
  • 15. 06. - 31. 07. termín pro úhradu platby startovného
  • 17. 06. losovací aktiv Superligy florbalu
  • 20. 06. losovací aktiv celostátních soutěží v Brně

Veškeré důležité informace naleznete přehledně ZDE

​​

Obrázek