{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

OFICIÁLNÍ ESHOP MISTROVSTVÍ SVĚTA SPUŠTĚN

Obrázek ke článku
22. 8. 2018

Zpráva pro všechny florbalové shopaholiky! Ukažte v Praze svoji vášeň pro florbal a módní vkus s oficiální merchandisingovou kolekcí florbalového mistrovství světa v Praze, které startuje už za 101 dnů.

Prosincové mistrovství světa pracuje s vlastní unikátní vizuální identitou, od které se odvíjí i design oficiální kolekce. Ta hrdě oslavuje prosincový florbalový svátek v Praze a vytváří památou připomínku odkazující na slavné góly mistrovství. Speciální edice v národních barvách čeká na fanoušky Švédska, Finska a Švýcarska a připomíná jejich gólové úspěchy.

Oficiální kolekce nabízí bohatou kombinaci triček a (nezapomeňte, v prosinci může být v Praze trošku mrazivo) mikin. Pro milovníky čepic jsou připraveny variace kšiltovek. Pak už stačí doplnit svůj styl gymsacky s ostatními doplňky a váš florbalový look bude kompletní.

Celou kolekci najdete na oficiálním e-shopu Českého florbalu, který vedle této jedinečné kolekce bude už brzy přinášet florbalovým fanouškům merchandising v různých podobách, díky němuž se nejen florbalistky a florbalisté mohou hrdě přihlásit k florbalovému hnutí.

Objednávání možné i ze zahraničí a to na www.wfcprague.cz.

Obrázek