{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


OLYMP PRAHA NADÁLE DRŽÍ BODOVÝ ODSTUP PŘED KOLÍNEM

Obrázek ke článku
22. 1. 2018

Další dvě výhry si připisuje Olymp Praha. Nejlepší mužstvo Divize B prodlužuje svoji výsledkově úspěšnou sérii a hájí relativně příznivý náskok před herně nejvážnějším soupeřem z Kolína.

Dosavadní lídr soutěže naskočil do víkendového dvojkola vynikajícím výkonem proti Texasu. Díky povedené třetí třetině uspěl výsledkem 11:5, na což navázal o den později tříbodovým ziskem nad Benešovem. Soupeře z horní poloviny tabulky porazil rozdílem dvou gólů 7:5. Obě vítězství tak znamenají, že Pražané zůstávají v čele Divize B. Druzí v pořadí jsou florbalisté Kolína, které od první příčky dělí šest bodů.

Své umístění na sedmé pozici dalšími čtyřmi body potvrdili Prague Tigers. Ti kromě prohry v samostatných nájezdech se Startem98 B vybojovali příznivé skóre 7:4 nad béčkem Kanonýrů Kladno. Následujícím týmem v ligovém pořadí je Black Angels Benfica, ta ovšem ztrácí osm bodů a ještě ji čekají náročná utkání.

Druhé letošní vítězství v základní hrací době si připsali hráči Bohemians B. Ti dosáhli na těsnou výhru 7:6 nad Black Angels a přiblížili se na tříbodový rozdíl za předposlední Kunratice. Ani na dalších příčkách ve spodní části tabulky však nejsou bodové rozdíly nijak výrazné a soutěž se může v nadcházejících kolech zdramatizovat.

Výsledky 16. kola Divize B

Kanonýři Kladno B - FBC Pitbulls Kolín 4:10
Start98 Praha-Kunratice B - Prague Tigers 8:7pn
Florbalová akademie MB "A" - FbŠ Bohemians B 8:6
SK Florbal Benešov - FBC Kutná Hora 7:2
BLACK ANGELS B BENFICA - TJ Sokol Královské Vinohrady B 1:6
FBC Texas - FbK Olymp Praha 5:11

Výsledky 17. kola Divize B

FBC Texas - FBC Kutná Hora 5:8
Kanonýři Kladno B - Prague Tigers 4:7
Start98 Praha-Kunratice B - FBC Pitbulls Kolín 5:4
Florbalová akademie MB "A" - TJ Sokol Královské Vinohrady B 8:5
BLACK ANGELS B BENFICA - FbŠ Bohemians B 6:7
SK Florbal Benešov - FbK Olymp Praha 5:7

Obrázek