{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

ORGANIZAČNÍ POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY EFT V PLZNI

Obrázek ke článku
13. 10. 2021

Turnaj Euro Floorball Tour v Plzni se blíží. Níže najdete základní organizační pokyny týkající se vstupu na zápasy a také přehled důležitých informací a toho, co vás kromě špičkového florbalu čeká.

Sportovní hala Lokomotiva v Plzni bude otevřena každý hrací den vždy hodinu před začátkem prvního utkání. Vstup pro fanoušky bude umožněn vchodem z ulice Táborská.

Po vstupu a prokázání se bezinfekčností (majitelé permanentek se budou muset prokázat bezinfekčností každý den) obdrží každý fanoušek pásek. Vstupenky jsou celodenní, fanoušci tak mohou opustit mezi zápasy halu a vrátit se. K identifikaci slouží právě zmíněný pásek.

Pokud si nestihnete koupit vstupenku v online předprodeji, pak nezoufejte. Přímo v hale bude možnost zakoupení vstupenek na stání, které nebyly v předprodeji, i zbývajících míst na sezení.

Kromě skvělého florbalu se můžete těšit také na bohatý doprovodný program či kvízy o hodnotné ceny z fanshopu Českého florbalu, budete mít možnost vyfotit se s pohárem pro vítěze MS juniorů v Brně, navštívit stánek našeho fanshopu a zakoupit si skvělé věci z nové kolekce a suvenýry.

Součástí programu bude i pomoc dobré věci. Diváci budou mít možnost zakoupit si část zlaté stuhy, symbolicky ji navázat a přispět tak na konto nadace Haima, s níž Český florbal dlouhodobě spolupracuje, a která se zabývá návratem onkologicky vyléčených dětí do běžného života.


Přímo na místě bude potřeba se řídit hygienickými opatřeními. Do haly budou diváci vpuštěni pouze za následujících podmínek:

  • Platné očkování (14 dní od 2. dávky),
  • negativní PCR test (ne starší než 7 dní),
  • negativní antigenní test (ne starší než 3 dny),
  • přinesou potvrzení o prodělání covidu v posledních 180 dnech.

Fanoušci budou mít možnost se nechat otestovat na místě antigenním testem za 89 Kč. Po celou dobu je potřeba mít zakrytá ústa a nos respirátorem či rouškou.

​​

Obrázek