{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


PERSONÁLNÍ ZMĚNY V ŘÍZENÍ REGIONU

Obrázek ke článku
21. 1. 2020

V průběhu ledna došlo k několika personálním změnám v řízení regionu. Z důvodu pracovního vytížení odstoupil z Výkonného výboru Jan Šťastník, který byl v rámci VV zodpovědný za agendu Komise mládeže a metodiky. Výkonný výbor se tak na svém jednání 14. ledna 2020 rozhodl kooptovat Petra Šímu, který na konci uplynulého kalendářního roku ukončil svoje působení na regionálním sekretariátu a v rámci VV tak po Janu Šťastníkovi převezme agendu oblasti mládeže.

„Honzovi bych rád touto formou poděkoval za veškerou práci odvedenou ve výkonném výboru a přeji mu do budoucna vše nejlepší v jeho osobním i pracovním životě.“, dodal ke změně složení výkonného výboru hejtman za Jihomoravský kraj Petr Galasovský.

V souvislosti s ukončením působení Petra Šímy na sekretariátu nastoupil na pozici manažera regionu nový zaměstnanec. Agendu financí, rozvoje a disciplinární komise tak nově bude mít na starosti v rámci sekretariátu Petr Plodík, který doplní stávající dvojici sekretářů Pavla Brücknera a Michala Havelku, kteří se i nadále budou starat o oblast ligových soutěží, respektive rozhodčích a delegátů. „Stejně tak děkuji i Petru Šímovi za bezmála 15 let působení na regionálním sekretariátu a tu spoustu práce, kterou v regionu doposud odvedl. Pevně věřím, že své dlouholeté zkušenosti nyní zužitkuje i v rámci výkonného výboru a bude celému regionu i nadále přínosem, jako tomu bylo doposud.“, doplnil ke druhé změně Galasovský.

Další články

Žádné články k zobrazení

Obrázek