{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

PLATBY LICENCÍ NA NOVOU SEZÓNU 2019/20 OD 2. ČERVENCE 2019

Obrázek ke článku
28. 6. 2019

Matriční úsek by rád předešel chybám a nedorozuměním při platbách za individuální hráčské licence a platbách za soupisky družstev pro nadcházející sezónu 2019/20. Generování pokynů k platbě včetně samotné úhrady bude možné provádět od pondělí 1. 7. , neboť do 30.6. mají všichni hráči letos startující v soutěžích platnou licenci pro právě končící sezónu 2018/19.

Doporučujeme, aby následně hráči a oddíly s případnou platbou neotáleli a provedli ji s dostatečným předstihem (červenec a počátek srpna). Z důvodu, že hráči, kteří budou chtít nastoupit v poháru České pojišťovny musím mít platnou licenci a musí být zařazeni na soupisku družstva. První kolo poháru České pojišťovny začíná již v úterý 13. srpna 2019.

Dále využijte nadcházejících klidnějších letních měsíců k vyřízení přihlášek členů, přestupů či hostování apod. Vyhnete se tím stresovému období, které každoročně bývá v září během startu jednotlivých soutěží a trvá až do konce října. Přihlášky nových hráčů je samozřejmě možné vyřizovat kdykoliv, klidně již nyní a dle platného Přestupního řádu je možné podávat přestupy a hostování na Matriční úsek od 1. 5. 2019 s tím, že zpracovány budou nejdříve k 1. 7. 2019, kdy začíná přestupní období.

Jednotlivé žádosti došlé na Matriční úsek můžete sledovat v matriční knize a pokud máte ve svém profilu v informačním systému FIS uveden email, jste o průběhu vašich žádostí informováni i emailem.

Platby provedete ve finančním modulu ve FISu buď klasicky převodem nebo přes platební bránu - platebním tlačítkem či kartou. Stručný návod k platbám si můžete stáhnout zde​.

​​

Obrázek