​​​​

PLZEŇ PORAZILA PANTHERS A ZTRÁCÍ POUHÝ BOD NA PRVNÍ PŘÍČKU

15. 2. 2015

V 18. kole vyhráli favorité. Jedinou výjimkou je celek Panthers, který sice doma podlehl ambiciózní Plzni 6:11, ale stále drží vedoucí pozici. Nyní už jen o pouhý bod. Ostatní týmy podlehly svým soupeřkám také v domácím prostředí až na Jihlavu, která si připsala vítězství na své půdě.

Vedoucí tým Panthers nezvládl zápas proti Plzni. Ta díky výhře ztrácí na první příčku pouhý bod. Hranice držely s Brnem dvě třetiny krok, ale závěrečnou část měly pod kontrolou hostující hráčky, které si připsaly tři body do tabulky. Hradec Králové odehrál vyrovnanou první třetinu proti Jaroměři, která ale následně odskočila o čtyři branky. Hradci se ještě podařilo upravit skóre, ale na vítězství to nestačilo. Domácí Jihlava hrála s Orlickem-Třebovskem vyrovnaně 1:1 první část. Dále už padaly góly pouze do branky hostujícího celku a Jihlava si tak připsala vítězství. České Budějovice vyhrály první třetinu dvoubrankovým rozdílem. Soupeřky ze Soběslavi dokázaly sice náskok snížit, ale pouze na chvíli. České Budějovice přidaly ještě dva góly a upevnily tak svou výhru.