{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

POZITIVNÍ PROPAGACE KLUBU I FLORBALU, TAK HODNOTÍ TOUR DE CLUB V KRALUPECH

Obrázek ke článku
9. 8. 2017

Kralupy nad Vltavou jsou významným železničním uzlem. Spojují se zde osudy mnoha lidí, kteří tudy projíždí. Spletité jsou také osudy zdejších florbalistů. Protože se chtějí zlepšovat, snaží se dělat vše pro to, aby se jim to podařilo. Jedním z kroků k tomuto bylo přihlášení do projektu Tour de Club. O další zastávce tohoto projektu hovořil manažer FBC Kralupy Jiří Cimler.

Jméno kralupského manažera určitě není žádnou florbalovou neznámou. Jakožto trenér regionálních výběrů se angažoval u těch nejlepších hráčů ze Středočeského kraje. Jeho alma mater se ale jmenuje FBC Kralupy. Jak se v tomto městečku ležícím na sever od Prahy dozvěděli o Tour de Club?

„O programu jsme se dozvěděli z e-mailu od regionálního metodika. Připadal mi zajímavý, a tak jsme si řekli, že se do něj zkusíme s naším klubem přihlásit,“ popisoval prvotní kontakt mladý trenér.

Jaké aspekty rozhodly o tom, že Kralupští opravdu podali přihlášku do Tour de Club? „Chtěli jsme získat inspiraci pro naše trenéry. Dále také přivést nový pohled na určitou problematiku. A pak jsme také chtěli utvrdit rodiče našich hráčů, že jdeme opravdu správnou cestu,“ vyjmenovával motivační důvody přihlášky.

Které osobnosti přijely do Kralup místním florbalistům předvést svůj um? „Dorazila Míša Cepková a s ní také hráči Technology Mladá Boleslav Petr Kološ a Tadeáš Chroust. Hráči z našich nejmladších kategorií byli absolutně nadšení. Trénink s kluky si moc užili. Někteří pak prý po tomhle ukázkovém tréninku doma mydlili florbal do půl desáté večer,“ usmíval se.

V čem vidí zástupce kralupského florbalu největší přínos akce pro svůj klub do budoucna? „Určitě nás tato akce utvrdila v tom, že zavedené postupy a stanovená filosofie klubu jsou správné. Hodně nám pomohly i teze hvězdných hráčů, sloužily jako důkazní materiál pro občas nevěřící rodiče. Obecně se nám akci i díky reportáži místní televize povedlo pěkně zpropagovat a jistě vrhla v očích veřejnosti pozitivní světlo na celý klub i florbal v regionu obecně,“ doplnil na závěr.

​​

Obrázek