Obrázek

NABÍDKA PRÁCE: PRACOVNÍK MARKETINGU A MEDIALIZACE

Obrázek ke článku
10. 11. 2020

Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na pozici v Oddělení marketingu a medializace, která bude náhradou za odcházejícího pracovníka. Máte-li zájem pracovat ve florbalovém prostředí a splňujete minimální požadavky na pracovní pozici, zašlete svůj životopis Lucii Kokaislové (kokaislova@ceskyflorbal.cz).

Pokud chcete pracovat ve sportovním prostředí, máte rádi výzvy a chcete pomoci rozvíjet český florbal a podílet se nejen na organizaci mezinárodních i domácích florbalových akcí (superfinále, Euro Floorball Tour, Pohár mistrů, atd.), ale i na marketingovém rozvoji českého florbalu, pak zvažte tuto nabídku pracovní pozice.

PRACOVNÍK MARKETINGU A MEDIALIZACE

Nabídky společně se životopisem zasílejte nejpozději do 25. listopadu 2020 na adresu kokaislova@ceskyflorbal.cz (Lucie Kokaislová).

Do předmětu uveďte název pozice: pracovník marketingu

Náplň práce

•    komunikace s florbalovými oddíly a zajištění naplňování marketingových a komunikačních povinností
•    komunikace s mediálními partnery včetně streamingu utkání
•    podíl na organizaci významných akcí
•    spolupráce a komunikace s marketingovými partnery
•    příprava marketingových prezentací a nabídek
•    reporting vedení společnosti
•    komunikace s klienty a ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadované vzdělání

•    minimálně SŠ s maturitou, VŠ vzdělání výhodou

Požadavky

•    dobrá orientace v oblasti sportovního marketingu (výhodou znalost florbalového prostředí)
•    praxe na marketingové pozici výhodou
•    dobrá znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
•    znalost práce s grafickými programy výhodou
•    komunikační znalost anglického jazyka
•    velmi dobrá úroveň organizačních dovedností: samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
•    značná časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, pozitivní přístup
•    umění komunikovat s lidmi, schopnost učit se
•    řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

•    perfektní zázemí, přátelský kolektiv
•    zajímavou práci ve sportovním prostředí
•    možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
•    platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci uchazeče

Úvazek

•    hlavní pracovní poměr (plný úvazek)

Nástup

•    ihned (případně dohodou)

Zaměstnavatel

•    Český florbal

Místo výkonu pracovní činnosti

•    Český florbal, Lomnického 1705/5, 140 00 Praha 4

Obrázek