{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​​​​

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA SUPERFINÁLE 2018 V OSTRAVĚ STARTUJE V ÚTERÝ 7. LISTOPADU

Obrázek ke článku
31. 10. 2017

Český florbal v příštím roce zažije už své sedmé Superfinále, které se historicky poprvé uskuteční v ostravské OSTRAVAR ARÉNĚ. Ta se dočká soubojů nejlepších českých týmů mužů a žen v sobotu 21. dubna 2018. Start předprodeje vstupenek se blíží, buďte připraveni, ať si můžete zajistit ta nejlepší místa v hale!

Poslední pražské Superfinále v O2 areně přineslo v dubnu velmi dramatické bitvy, které sledovalo v hledišti více než 11 tisíc diváků. OSTRAVAR ARÉNA sice disponuje maximální kapacitou na hranici 10 tisíc diváků, i tak se dá očekávat vynikající atmosféra, stejně jako u všech předchozích šesti ročníků Superfinále. Elitní florbal v Ostravě vždy měl vynikající podporu, ať již při MS mužů 2008 či MS žen 2013, i nyní se tak pro zhlédnutí nejlepšího českého klubového florbalu dá očekávat velký zájem mezi fanoušky. 

Kdo se představí na ploše OSTRAVAR ARÉNY, se dozvíme až v dubnu 2018. Pokud si však chcete zajistit ta nejlepší místa, vstupenky budou k dostání v síti Ticketportal už od úterý 7. listopadu

Ceny vstupenek jsou velmi příznivé. Na výběr bude ze dvou cenových kategorií - 350 Kč a 200 Kč, přehledné rozložení sektorů v hale naleznete i na obrázku níže. Stejně jako v předchozích letech bude možné vstupenky objednat pomocí služby Hometicket a vytisknout si je v pohodlí domova či je možné využít prodejní místa v síti Ticketportal.

Obrázek