{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

PŘINESOU ŠTĚSTÍ? REPREZENTACE VYRAZÍ NA MS V NOVÝCH DRESECH!

Obrázek ke článku
24. 11. 2021

Reprezentační výběry budou na nadcházejících šampionátech bojovat ve zbrusu nových dresech! Moderní a pohodlný design přinesl řadu nových prvků, ale zachoval si tradiční vzhled i barevné zpracování.

„Pokračujeme v barvách, které používáme od roku 2018, ale nyní hledíme dopředu. Silné svislé pruhy odkazující na historické dresy z MS 1998 nyní vystřídal jemnější moderní vzor, který se poprvé objevuje na obou variantách dresů. Vůbec poprvé mají obě sady monochromatická loga našich partnerů, čímž jsme společně udělali další krok k větší vizuální čistotě národního dresu,“ přiblížil změnu prezident Českého florbalu Daniel Novák.

Premiéru si obě barevné varianty odbudou na mistrovství světa žen v Uppsale a mužů v Helsinkách. Na produkci nového odění národních výběrů se podílela společnost Puma, která je oficiálním partnerem Českého florbalu. „Máme radost, že můžeme i nadále podporovat český florbal a těší nás, že reprezentace odehraje nadcházející šampionáty v nových dresech. Jako hrdý partner českým reprezentantům přejeme, aby se jim dařilo co nejvíce a přivezli z obou mistrovství světa vysněné medaile,“ říká Miloslav Ptáček, Manager Sales Teamsport and B2B CZ/SK společnosti Puma.

Poslední výrazná změna vizuální podoby českých dresů proběhla ve zmíněném roce 2018, která byla nejvíce vidět u červené varianty, kde byla použita tmavší barva.Obrázek