{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


PROCHÁZKA: NEUKÁZALI JSME NAŠI KVALITU

Obrázek ke článku
10. 4. 2022

Florbalistky Chodova zažily další velké zklamání. Počtvrté za sebou totiž nezvládly superfinále, v němž tentokrát podlehly Ostravě. „Soupeř byl celou dobu lepší, titul si zasloužil,“ říkal zklamaný trenér pražského celku Lukáš Procházka.

Máte za sebou znovu neúspěšné superfinále. Jaké je jeho hodnocení?
Hodně těžké. Z naší strany to nebylo dobré. Neukázali jsme kvalitu, kterou podle mě v týmu máme. Naše možnosti jsme ani nenaznačili. V první třetině nás hodně podržela Christy (Jana Christianová – pozn. red.), už v tu chvíli ale byla Ostrava lepší.

Jaké byly vaše pocity ze hry v průběhu utkání?
Cítili jsme, že taháme za kratší konec, snažili jsme se to změnit. Mám pocit, že se nám nedařilo od začátku do konce. Nenašli jsme v naší hře moment, kdy bychom našli ten správný lauf a hráli to, co umíme.

Měli jste za sebou sedmizápasové semifinále a většinu superfinále jste hráli na dvě formace. Neprojevila se trochu únava?
Podle mě ne, nechci se na to vymlouvat. Spíš jsem věřil, že nám tak dlouhá série pomůže. Měli jsme dlouhou sezonu bez letní přípravy, takže se možná projevilo tréninkové manko.

V únavě tedy problém nebyl?
Takový zápas musíme být schopni odehrát na dvě pětky. Snažili jsme se holky nepřetěžovat, ale o tom to nebylo. Ostrava byla prostě lepší a ukázala větší kvalitu než my. Titul si zasloužila.

Superfinále navštívil třetí největší počet diváků v historii. Jaké bylo po dlouhé době hrát před takovou atmosférou?
Úžasné, fanoušci byli fantastičtí. Trochu nás to na začátku rozhodilo, holky se s tím dlouho praly. Bylo to každopádně krásné.

Obrázek