{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


PUMA BUDE OBLÉKAT REPREZENTANTY DALŠÍ ČTYŘI ROKY

Obrázek ke článku
9. 9. 2020

Puma a česká florbalová reprezentace prodloužili dosavadní úspěšnou spolupráci. Jeden z předních světových výrobců sportovní obuvi a oblečení tak bude i nadále dodávat výbavu týmu další čtyři roky.  

„Jsme velmi rádi, že jsme se domluvili na prodloužení naší dlouhodobé spolupráce s Českým florbalem. Pozitivně vnímáme nejen skutečnost, že v posledních letech česká mužská i ženská reprezentace potvrdily 
svou příslušnost ke světové špičce, ale i zvyšující se zájem široké veřejnosti o florbal, a to jak ve formě aktivních hráčů, tak i rostoucí fanouškovské základny. Pevně věříme, že startující sezona proběhne úspěšně,“ uvedl Marek Čermák, obchodní ředitel Puma pro Českou republiku a Slovensko.

Puma má v České republice silné zastoupení. Obléká například fotbalisty Slavie Praha či českého národního týmu, právě pro reprezentaci představila na začátku září zbrusu novou kolekci. Na světovém fotbalovém poli pak dodává sportovní výbavu například pro Manchester City, AC Milán či Borussii Dortmund. V jejích kombinézách jezdí závodnící Ferrari ve Formuli 1.

Obrázek