{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


PUSŤ SI PODCAST S GARYM! Z KOHO CHCE UDĚLAT HVĚZDU SHOWBYZNYSU?

Obrázek ke článku
11. 5. 2022

Hostem sedmnáctého dílu Floor Talku se stal symbolicky Milan Garčar, který právě s číslem sedmnáct na zádech ukončil svou hráčskou kariéru. V podcastu hovoří nejen o ní, ale i o jízdě na kole v mínus dvaceti, vizi do budoucna a o tom, jaké mu kdysi uložil ultimátum Tomáš Kafka. Kromě řady perliček se také dozvíte, z koho má v plánu udělat miláčka showbyznysu.

Behěm úspěšných let, která strávil na florbalových površích, vyhrál pětkrát českou nejvyšší soutěž, jako jeden z mála prošel všemi čtyřmi nejlepšími ligami na světě a získal také bronz na mistrovství světa. „Mám na krku čtyřicítku, což už je ve sportovním světě celkem vysoký věk. Kdybych byl schopný přehrávat kluky, kteří jsou o generaci nebo dvě mladší a měli by být připravenější, tak je to úplně špatně,” řekl v podcastu, kde také naznačil, co by jej přimělo se na hřiště vrátit.

Zkušený florbalista ale i tak u florbalu zůstane. Ze hřiště se přesunul na lavičku pražské Sparty, kde jej mimochodem čeká setkání s „malířem” Jiřím Curneym. Proč s malířem? To vám legendární Gary prozradí v sedmnácté epizodě Floor Talku.


​Podcast si už nyní můžete poslechnout na čtveřici platforem – Google Podcasts, Apple Podcasts, SoundCloud a Spotify. V díle s Garym na vás čeká mimo jiné i obsáhlé povídání o jeho zahraničních štacích, rodině a samozřejmě nechybí ani řada perliček a vtipných historek.

Obrázek