{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

REGIONÁLNÍ VÝBĚRY ZMĚŘÍ SÍLY, SLEDOVAT JE BUDOU I REPREZENTAČNÍ TRENÉŘI

Obrázek ke článku
10. 1. 2019

Regionální výběry starších žáků a dorostenců čeká jeden z vrcholů sezony. 12.- 13. ledna odehrají turnaj, který hráčům může pomoci v budoucím rozvoji jejich kariéry. Na turnaji se totiž bude nominovat například na kemp talentované mládeže.

Obě věkové kategorie mají turnaj ve dvou městech. Starší žáci své síly poměří v Liberci a v Novém Veselí, dorostenci ve stejný termín v Pardubicích a v Mladé Boleslavi. Turnaj je pro ně vyvrcholením čtyřměsíční práce, kterou započali už v září. Od té doby mají výběry za sebou až osm společných tréninků s vybranými trenéry pod záštitou regionálních metodiků a teď je čeká společný turnaj.

Na závěrečných turnajích budou přítomni reprezentační trenéři a regionální metodici, kteří budou společně vybírat nejtalentovanější dorostence a starší žáky.

Vybrané dorostence následně čeká příprava na mezinárodní turnaj, který proběhne koncem dubna v Chomutově a červencový Kemp talentované mládeže v Jičíně. Starším žákům společná příprava bude pokračovat až do Olympiády dětí a mládeže, ale už na lednovém turnaji si ti nejlepší můžou zajistit místo na Kempu talentované mládeže.

Obrázek